~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Personaje preferate

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personaje preferate Empty Personaje preferate

    Mesaj Scris de Aly Lun Aug 24, 2009 6:39 pm

    Personajele mele preferate, nu sunt mult, dar e de ajuns:

    Rin - acest personaj e de admirat fiindca a reusit de fiecare data sa se opuna farmecul ingerilor si astfel sa ii omoare. Curajul ce il are, si mai ales frumusetea a facut-o sa mearga mai departe, si astfel dupa sute de ani, a reusit sa ajunga ceea ce a vrut. (pentru mai multe detalii, urmariti ultimul episod al animeului) Oricum, a trecut prin multe pentru a reusi sa invinga pe Apos, si pana la urma a reusit. Mi-a placut ca desi de fiecare data cand era injunghiata si impuscata, ea in loc sa moara se vindeca si se ridica, mergand mai departe, aceasta putere avand-o doar cel ce era nemuritor.

    Mimi - mi-a placut de ea fiindca desi e cam mica, totusi de fiecare data incepea o sticla de alcool si incepea sa bea pana se imbata Personaje preferate 937263 Mi-a mai placut fiindca era o experta in calculatoare si tot ce apartinea de ele, si sa nu uit, faptul ca a tinut mult la Rin, fiind in stare sa dea chiar si nemurirea pentru ea.

    Cam atat, si sincer cele doua personaje m-au impresionat mai mult decat restul.

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:34 pm