~Anime Heaven~

Personaje Preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje Preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Personaje Preferate

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaje Preferate Empty Personaje Preferate

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:22 am

    Car sunt personajele voastre preferate?

    Me First:
    Mie imi plac la fel de mult 4 personaje:
    The Undertaker: ei bine este primul si cel mai original personaj pe care l-am vazut pana acum intr-un anime. Imi place foarte mult felul lui de a fi si grafica [da vorbesc serios...trebuie sa recunoasteti ca este foarte kawaii~]
    Grell: prima data nu l-am putut suporta cand l-am vazut dar apoi dupa ce si-a aratat adevaratul caracter l-am considerat [si il consider] un personaj foarte kawaii. Imi place mult atitudinea lui dar si grafica. Este uneori foarte amuxant mai ales cand viseaza la Sebastian.
    Ciel:Imi place felul lui de a fi si mai ales grafica. Unele parti ale trecutului sau sunt triste [ca de exemplu partea in care parinti lui mor] si m-au impresionat foarte mult. Voi citi si manga-ul candva.
    Sebastian: are un nume foarte kawaii si o grafica foarte draguta, este prezentat ca genul de persoana care te intimideaza si iti atrage atentia prin simpla prezenta fara a mai fi nevoit sa faca nimic. Felul lui de a fi este foarte special si uneori devine funny….
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Personaje Preferate Empty Re: Personaje Preferate

    Mesaj Scris de Polaris Lun Iul 13, 2009 7:51 pm

    Personaje preferate... Păi, lista:
    Sebastian - nu pentru felul în care arată- he is totally hot- ci pentru acel zâmbet maliţios pe care-l afişează de fiecare dată când lucrurile ies cum vrea el. Aşa master aşa butler. Lui Ciel îi trebuia ceva puternic şi loial până în măduva oaselor, iar lui Sebastia îi trebuia "mâncare", iar aşa s-au compeltat unul pe altul.
    Deşi Ciel este şeful, uneori am senzaţia că este doar marioneta lui Sebastian- face ce face şi tot ajunge la sfaturile demonului.
    Ciel - pentru un copil de 12 ani, Ciel este foarte matur uneori, iar asta se datorează greutăţilor prin care a trecut, lipsa iubirii părinteşti. În ciuda acestor lucruri, este puternic şi, chiar dacă uneori parcă nu ştie ce să facă, toate gândurile sale sunt îndreptate spre răzbunare.
    Grell - unul dintre cele mai funny- şi gay- personaje ale animeului. La fel de maliţios ca şi Sebastian, el nu are acelaşi stil, ci mai degrabă este uşor copilăros şi foarte "îndrăgostit" de Sebastian.

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:05 pm