~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Personaje preferate

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaje preferate Empty Personaje preferate

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Mier Iul 22, 2009 10:52 am

    Dupa cum spune si titlul care e personajul vostru preferat?

    Me fist:
    Personajele: sunt ele destul de dragute si prezentate ca si in viata reala de altfel. Train este un personaj dragut, a fost primul pe care l-am remarcat in anime si cel ce mi-a placut inca de prima data xD
    Trecutul lui este foarte trist si am admirat faptul ca atunci cand a trebuit sa omoare pe cineva intr-o misiune nu a facut-o deoarece copilul aceluia era de fata si nu vroia ca acest copil sa treaca prin ce a trecut el.
    Caracterul lui m-a impresionat este un personaj puternic atat emotional cat si fizic ^^ apoi imi place felul lui de a fi. Este un personaj foarte curajos care nu se da la o parte de la nimic, asta poate deveni enervant pentru ca uneori el nu isi da seama de pericolul la care se expune.
    Apoi ar mai fi Saya care e si ea destul de darguta ma bucur ca a aparaut in anime pentru ca din acel moment viata lui Train s-a schimbat foarte mult si a devenit oarecum ceva mai bun daca as putea zice asa.
    Saya este o fire foarte interesanta uneori pare foarte dificila. Grafica ei mi-a placut mai mult de cat la alte personaje (si totusi sunt putine personaje feminine care sa imi placa.)
    In final anime-ul este destul de bun xD eu as zice ca merita sa il vezi daca te plictisesti insa nu va asigur ce v-ar placea la toti xD

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 9:42 pm