~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Personaje preferate

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaje preferate Empty Personaje preferate

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Joi Iul 16, 2009 9:03 pm

    Dupa cum este si titlul care e personajul vostru preferat?

    My opinion xD

    Sunt unele care mi-au placut foarte mult si care m-au impresionat in mod pozitiv, altele care nu mi-au placut de loc si nu stiam de ce totusi sunt puse in anime.
    De Hagumi mi-a placut foarte mult, era prezentata ca o persoana inchisa si foarte timida, chiar la inceput ii era si frica de baieti (asta nu ma mira la felul in care se comporta uni din ei o.o'). Multi din cauza acestui lucru o considerau o ciudata insa mie imi place (si eu sunt de felul meu o fire destul de timida si imi e geru uneori sa ma integrez o.o')
    Pe parcurs devine mai deschisa cea ce ma bucura xDD
    Apoi mi-a placut si de Shinobu chiar daca este o persoana lenesa si obsedata de bani este totusi dragut.In plus sunt unele parti in care multi vad numai partile lui nagative. Are un mod foarte original de a-si arata sentimentele si awww a fost kawaii cand a zis asta :„don’t judge the book by it's cover” (sau cam asa ceva)
    Ayumi este si ea kawaii~ imiplace in mod special acele lucruri aiurite mai mult sau mai putin care le face „in numele dragostei” din cate spune ea xD.
    hinata_naruto
    hinata_naruto
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 4
    Varsta : 29
    Localizare : J-rock planet
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

    Mesaj Scris de hinata_naruto Vin Sept 11, 2009 1:54 pm

    pai la fete imi place de Hagu-chan si la baieti imi place de Morita okay

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:06 pm