~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Personaje preferate

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaje preferate Empty Personaje preferate

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:45 am

    Care este personajul vostru preferat?

    My opinion:
    ~Freya: imi place caracterul acestui personaj pe care il admir foarte mult.
    Freya este partea mai intunecata si mai rea [cam asa sunt si eu cu cine trebuie chiar daca multi nu ar crede asta >>'']
    Mereu mi-au placut personajele care sunt mai rele plus ca e si "Gothic Lolita" cea ce ma face sa ii dau inca un punct in plus pentru ca eu sunt o obsedata de acest stil.
    Personalitatea este mai rece si mai tacuta ca si mine deci si de aici primeste inca un punct in plus.
    Freya este personajul prezentat ca o parte negativa a unui anumit lucru, ca partea mai rece este un personaj care prin simpla prezenta te atrage si te face sa iti placa de ea prin caracterul ei si prin felul de a comunica cu cei din jur.
    Faptul ca e un personaj mai rece ii da un avantaj foarte mare in fata unor persoane care apreciaza aceasta calitate la un personaj [personal asa sunt si eu si apreceiez calitatea asta la un personaj]
    Multi datorita acestui fapt se regasesc in actiunile si personalitatea Freyei [si eu una ma regasesc perfect in cea ce face ea si in felul in care comunica cu cei din jurul ei oO']
    In concluzie imi place acest personaj si asupra caracterului sau nu am nimic de comentat.
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

    Mesaj Scris de Aly Dum Aug 16, 2009 4:33 pm

    Well, in sfarsit am vazut si eu animeul, deci pot zice niste personaje ce mi-au placut.

    Hiromu Shinbo - un personaj ce eu una il ador. E frumos, destept, amuzant, si o persoana ce a luptat pentru iubirea lui, desi la inceput m-a suprins O.o Avand-o pe Sumomo, fac o echipa grozava, si imi place ca se pricepe la persoconi, ajutandu-l intotdeauna pe Hideki. Imi plac si altele la el, dar nu am am chef sa ma "intind" acum xD

    Freya - de asemenea, ador stilul ei, si fata de Chii o ador. E rece, distanta, dar o ador O.o Faptul cum o ajuta pe Chii sa isi regaseasca drumul spre "cel ales ei" mi-a placut mult, si chiar am ramas impresionata, si daca nu era ea Chii nu se mai intorcea la Hideki. Mi-ar fi placut ca Freya sa fi fost mai mult in anime, dar e bine si asa, oricum si eu o admir mult. Altceva nu mai am de comentat, asa ca atat am avut de zis...

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:15 pm