~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Pareri

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de Aly Lun Aug 24, 2009 6:31 pm

    Again me


    Deci, primul meu yuri vazut de la cap la coada. Desi are doar 6 episoade, un episod are 45 de minunte, si daca nu ai ce face, atunci singura solutie e sa te uiti.
    Well, voi mai insira ce mi-a placut si ce nu mi-a placut la anime.

    Pareri pozitive:
    -mi-a placut mult faptul ca in fiecare episod era alt an, si alte vieti intr-un fel...;
    -alt lucru ar fi faptul ca grafica e superba, si chiar nu te poti plange de ea;
    -sa nu uit si de soundtrack-urile ce sunt absolut minunate, ceea ce mi-a placut la anime;
    -personajele bine conturate, si fiecare cu caracterele lor ceea ce imi place caci sunt mai multe personaje negative si pozitive;
    -desi e un yuri, e si normal sa aiba si secvente mai "siropoase", insa mi-a placut ca nu a aratat tot si nu ti-a fost scarba de ceea ce vezi, asta m-a impresionat mult;
    -si mi-a placut ca in ultimul episod a mentionat si de romania, si chiar a fost scris in romana ceva despre un castel XD

    Pareri negative:
    -nu mi-a placut ca un episod avea 45 de minute ceea ce a inceput de la un timp sa ma plictiseasca, si la un timp ma tenta sa renunt la el, in unele cazuri am si facut asta;
    -ar mai fi faptul ca ingerii sunt considerati personaje negative, ceea ce nu m-a prea incantat;
    -nu mi-a placut deloc faptul ca desi nemuritoarele erau prea atrase de ingeri, si atunci cand se daruiau lor erau devorate;
    -ce nu mi-a placut, e sangele ce contine animeul xD, eu nu ma prea omor dupa animeuri cu sange, insa a fost acceptabil;
    -nu mi-a placut ce a fost scris in romana a fost scris gresit =.=


    Cam atat din punctul meu de vedere, insa e un anime destul de reusit si care va ramane in top 10 mult timp ^^

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 2:39 pm