~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Păreri

    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Păreri Empty Păreri

    Mesaj Scris de Polaris Dum Aug 09, 2009 9:49 pm

    Ce părere aveţi despre anime?

    Eu am văzut doar câteva episoade- momentan îl urmăresc, aşa că nu pot zice că m-am lăsat de el. Grafica nu este cine ştie ce- nu-mi place faptul că personajele nu au cele mai bune proporţii- I mean, sunt extrem de înalte, iar uneori ai senzaţia că trupul este prea mare pentru cap.
    Povestea, deşi curiosă, nu este chiar foarte specială- momentan. Adică acţiunea nu este complexă şi greu de înţeles, ci, din potrivă, foarte lejeră.
    Op/end sunt în regulă- sau cel puţin openingul, doarece endingul nu am avut răbdare să-l urmăresc.
    Personajele sunt drăguţe- Yūko este ciudată, dar fantastic de atractivă- nu ştiu nici eu ce mă atrage la acest personaj, poate felul ei de a fi.
    În rest, este destul de bun- având în vederă că-l urmăresc în continuare, nu este atât de plicticos- bănuiesc.

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:27 pm