~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Păreri

    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Păreri Empty Păreri

    Mesaj Scris de Polaris Vin Aug 07, 2009 11:21 am

    Ce părere aveţi despre anime?


    Eu una nu l-am mai urmărit de mult, dar sunt la zi cu manga-ul. Povestea îmi place- mai ales că este cu vampiri- , grafica este surprinzător de bună, op/end sunt şi ele în regulă- îmi place mult de tot primul opening.
    Personajele sunt frumos conturate- îmi place mult de Kaname, deşi nici Zero nu-mi este antipatic. În ceea ce o priveşte pe Yuki, nu pot spune că este tocmai preferata mea, dar îmi pare în regulă, ca personaj principal- deşi erau momente în care-mi venea să-i bag un pix în ochi( like Ama say Păreri 937263 ).
    Trecând peste toate astea, a fost o serie drăguţă.
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Păreri Empty Re: Păreri

    Mesaj Scris de Aly Vin Aug 07, 2009 11:51 am

    Am aflat de el dand peste niste mel de-ale formatiei On/Off si am zis poate ma voi uita la el... si nu am facut-o pana m-a zapacit Yumi cu el park Păreri 937263 E un anime destul de bun, cu vampiri ceea ce imi place desi nu ma omor dupa ei, grafica merge, nu pot zice ca e rea, melodiile eu una le ador XD, personajele simpatice si altele enervante Păreri 272813 dar cu un sfarsit la sez 2 ce m-a enervat =.=... sa sarim peste asta, yuki nu e nici pref mea... zero dsigur e adorabil Păreri 928401 si imi mai plac cateva personaje...
    Oricum, e un anime ce merita vizionat.

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:40 pm