~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


3 participanți

    Păreri

    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Păreri Empty Păreri

    Mesaj Scris de Polaris Mier Aug 19, 2009 7:03 pm

    Ce părere aveţi despre anime?

    Mie prima dată mi-a adus aminte de Perfect Girl Evolution- sau mă rog, puţin din cauza situaţiei.
    Povestea nu este foarte originală, însă destul de bună- şi amuzantă în acelaşi timp. Grafica extrem de bună- chiar foarte bună- şi soundtrackurile ok- m-au cam zgâriat pe creieri op/end, însă în rest a fost totul bine.
    Personajele mi s-au părut prea... Erm, simple. Adică bun, am înţeles că fiecare era un tip de băiat, dar s-a prea exagerat la un moment dat cu chestia asta şi de multe ori am avut senzaţia că personalitatea lor este prea plată- sau cel puţin dacă ar fi să compar cu băiaţii din PFG, cei din Ouran sunt net inferiori.
    Fujioka a fost destul de simpatică, deşi la un moment dat m-a stresat faptul că toată lumea o considera cuuuute - nici nu mi s-a părut aşa cute- şi mai toţi băieţii ajungeu îndrăgostiţi de ea.
    Well, trecând peste asta, pot spune că a fost un anime foarte simpatic- a avut destule faze comice, deşi niciun nu m-a făcut să cad de pe scaund de râs.
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Păreri Empty Re: Păreri

    Mesaj Scris de Aly Mier Aug 19, 2009 9:30 pm

    Well, am vazut animeul de cateva ori, [cel putin 10 ori XD] dar doar fiindca era comic, si am ras pe saturate la el. Cum a zis Mommy, chiar nu stiu ce au vazut asa frumos la ea O.o fiindca eu una zic era prea simpla, si noh. Oricum, grafica e destul de buna, desi uneori cam scartaie, iar soundtrack-urile, sunt bune, insa cel de la sfarsit nu mi-a placut deloc, doar op. Povestea devine deja obisnuita de cand afla ca ea e fata, si n mai e asa interesant, desi uneori are partile bune. Stiu ca am ras pe saturate la faza cu Halloween-ul, si la inca una Păreri 278339 dar imi place ca e comic. [prea repet asta =.=]
    Well, e un anime ce merita vazut si daca vrei sa razi cu pofta. Păreri 937263
    AkaneIzanami
    AkaneIzanami
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 15
    Varsta : 28
    Localizare : Tg-jiu
    Joburi/Distractii : avocatul diavolului
    Data de inscriere : 10/07/2010

    Păreri Empty Re: Păreri

    Mesaj Scris de AkaneIzanami Sam Iul 10, 2010 3:35 pm

    animeul asta l-am vazut de o gramada de ori si tot as vrea sa il mai vad Păreri 937263
    a fost... nici nu stiu cum sa zic ca a fost Păreri 44727
    ma rog.... si-acuma am in minte cum tamaki era in coltul emo cu ochii lui de catelus si era.... so adorable Please
    si felul in care haruhi il tot impungea Păreri 44727
    alt personaj care mi-a placut a fost nekozawa-senpai Kawaii
    he was so dark I'm in love pana i s-a vazut parul blond Barfa
    sau sora lui, kirimi X3 era atat de cute X3 si era mai curajoasa ca fratesu Păreri 44727
    ah, sau honey-senpai Păreri 937263 si el mi-a placut XD
    si gemenii *___*

    Continut sponsorizat


    Păreri Empty Re: Păreri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:46 pm