~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Pareri

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Vin Feb 20, 2009 7:10 pm

    De la inceput mi s-a parut interesant.....mi se parea amuzant..shi imi placea cam tot ce se petrece in jurul lor..actziune, amuzament la maxim...shi chiar putzin love in the air intre cei doi Pareri 948719:X Please In love
    Dupa care a urmat multa actziune....s-a incins atmosfera..cam tare...Kaname/Chidori isi amintise cateva lucruri pe care defapt nici nu le stia......isi aminteste de un ritual la nasterea ei..shi etc Pareri 948719
    Orikum animeul e beton .. imi place Barfa deci daka ar fi sa-i dau nota...i-as da 10 Pareri 948719 pt ca grafika e soper, actziune, putzin romantism Pareri 948719, amuzament 100% ..etc Whistle

    Parerea voastra care e? ^^ Lalala
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Polaris Mar Aug 04, 2009 1:29 pm

    Mie una mi-a plăcut foarte mult, chiar dacă uneori mă cam plictisea- sau mă rog, uneori nu prea înţelegeam unele chestii. Grafica a fost foarte bună, iar soundrackurile au fost şi ele excelente.
    Personajele mi-au plăcut mult de tot- în special Kaname, care era mereu nervoasă şi gata să-l ia la bătaie pe Sousuke Pareri 937263 . Mi-a plăcut mult faptul că au adăugat şi ceva comedie*ceva mai multă comedie* , iar asta a făcut anime-ul să fie mai plăcut, în ciuda faptului că ideea de bază nu avea nimic haios- poate doar faptul că un soldat trebuie să băzească zi şi noapte o adolescentă dusă puţin cu pluta*puţin mai mult*.
    Eu una recomand animeul, este foarte bun* I'm thinking about FMP? Fumoffu too*

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 12:33 pm