~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Pareri

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de Aly Dum Aug 23, 2009 12:57 am

    Incep eu:

    Imi amintesc cand sys m-a facut sa ma uit la el, si am vazut doar 5 episoade, fiindca m-a cam plictisit si nu ma prea pasiona atunci. Dar am inceput sa il vad, fiindca Sere m-a facut de aceasta data sa ma uit, si l-am terminat in sfarsit.
    Povestea incepe cu Niwa sau Daisuke ce afla ca are in interiorul lui un alt suflet/persoana, insa acel suflet/persoana este un renumit hot ce se pare ca este transmis din generatie in generatie, numit Dark. Cei doi lupta impotriva lui Krad, fratele lui Daisuke, pentru a nu il lasa sa fure cele mai importante "comori".
    Oricum, inceputul e cam plictisitor, actiunea incepe mai tarziu, si este potrivit pentru cei ce ce le place romantismul. Un lucru e sigur aici, saruturile nu lipsesc si asta imi place. Grafica e foarte buna, desi in anumite parti ale animeului a "scartait" rau de tot O.o si asta m-a deranjat. Soundtrack-urile sunt bune, preferatul meu fiind True light (op).
    Pai, nu prea mai stiu ce sa zic, dar e un anime ce merita vazut daca iti place animeurile de dragoste si daca te plictisesti. Un lucru e sigur, seamana cu animeul Kamikaze Kaitou Jeanne, desi grafica e diferita, dar seamana, si sa nu fac off topic, va mai spun Vizionare placuta.

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 2:36 pm