~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


5 participanți

    Pareri

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Joi Feb 19, 2009 3:16 pm

    De la inceput m-a impresionat povestea trista a celor doi fratzi care de mici copii shi-au pierdut mama shi tatal lor i-a abandonat sa zik asa...acestea si-au iubit mult mama asa ca au incercat sa o reinvie cu cv ce era interzis...insa fratele cel mare ( Ed ) a insistat....desi mezinul familiei se temea....in ruma experimentului Al a ramas fara corp fiind prins intr-o armura...iar Ed shi-a pierdut un bratz shi un picior...mai departe incepe sa se uratzeaska lucrurile..fiindule mai greu sa caute acea piatra filozofala care poate ..cum se spoune..nici nu exista...
    Pe scurt...mi-a placut shi imi place grafica....este foarte reusita desi am observat mici greseli mdar nu se prea observa aproape delok...actziune destula.....lupta Wtf? eu tzin totushi cu Ed shi cu Al logik Barfa ... shi mai mereu m-a tzinut in suspans cea ce nu mi-a placut... ||| trebuia sa astept pana urmatoarea zi off...ma plictyseam mai toasta ziua cand ma gandeam ca mai este asa de mult pana incepe Plictisit ehh..las' ca intr-o buna zi o platesk ei... Hi hi hi...

    Care este parerea voastra? Finger
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aly Joi Feb 19, 2009 4:46 pm

    Prima oara cand am vazut primul episod, chiar m-a impresionat, si sincer, mi-a placut de la inceput. Nu m-a dezamagit deloc animeul, chiar mi-a placut tot, mai ales partile amuzante cu cei doi, sau cu cei care ii inconjurau. Partile triste ma faceau intotdeauna sa plang XD... i know, baka... Grafica superba Pareri 805747 ,muzica o ador Pareri 805747 si povestea minunata Pareri 805747 nota 10 cu stelute multe Pareri 937263
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Joi Feb 19, 2009 8:26 pm

    va dau dreptate la amandoua ... Pareri 805747 ... full metal alchemist e unul din animeurile ce le ador Pareri 805747 .. pana si acuma ma uit la el inainte sa ma culc Pareri 937263 .. pai ce pot spune ... ador povestea Pareri 805747 ... personalitatea tuturor personajelor [ in special ED ] ... ma bucur ca are momente funny de razi pe saturate Pareri 937263 [ in special cu cei doi frati Pareri 937263 ] ... muzica sa nu mai zic ca este superba ...deci nota 10 cu multe +++ :)
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Polaris Mar Iun 30, 2009 4:18 pm

    Este un anime foarte bun, după părerea mea. Plotul este original, nemaipomenit, chiar. Personajele sunt frumos conturate, personalităţile lor ies uşor în evidenţă. Grafica este bună, iar openingurile/ endingurile sunt excelente.
    Apreciez faptul că are în centru alchimia şi găsesc foarte interesant conceptul de a întruchipa cele şapte păcate capitale.
    Momentele comice sunt un deliciu- în special atunci când i se reproşează lui Ed înălţimea.
    One in all, un anime excelent care trebuie urmărit.
    Criminal.Mind
    Criminal.Mind
    Membrii
    Membrii


    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 28
    Localizare : Temeschwar
    Joburi/Distractii : Nimic special
    Stare de spirit : Ca MJ pe scena(Nu-s drogata)
    Data de inscriere : 25/09/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Criminal.Mind Sam Sept 26, 2009 8:33 pm

    Ettooo...Nu l-am vazut de la primul episod ci de la cel cu Psiren dar mi-a placut mult.Ideea e superba si mai ales ca e bazata pe cei doi frati.De aci vine si onsedarea mea pentru Trisha Elric.Imi place serialul chiar am icneput sa vad si seria Brotherhood dar n-am reusit XD...Din cauza lenii...Dar serialul merita o nota mare^^

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:32 am