~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


4 participanți

    Pareri

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de Aly Mar Feb 24, 2009 10:54 pm

    Dupa mine, e un anime foarte reusit, desi la inceput ma cam enerveaza Tazusa din cauza ca nu vrea sa il accepte pe Pete in corpul ei. Amandoi se pricep la ceva: sa faca cascadori--->Tazusa la patinaj si Pete la pilotaj. Dar din pacate, el moare, dar nu moare in van, si asa o ajuta pe Tazusa sa reuseasca mai departe cu olimpiadele din concursuri. Cei doi invata cate o lectie, si la sfarsit chiar am plans cand Pete trebuia sa plece. -_-" oare de ce trebuia sa plece? in fine... grafica nu e chiar reusita, dar merge, melodia de la inceput e preferata mea, si tema e chiar haioasa, mai ales cand Tazusa mananca rosii, doar ca sa il faca pe Pete sa plece, iar acesta cum nu suporta rosiile, nu reuseste sa plece din corpul ei decat dupa 100 de zile. Eu zic ca merita vazut animeul.
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Mier Feb 25, 2009 3:56 pm

    Si eu am vazut animeul si pot spune ca l-am adorat Pareri 805747 ... e un anime foarte reusit ...ador primele episoade cand Tazusa incearca sa-l dea afara pe Pete Pareri 937263 mancand rosii si danduse cu capu' de pereti Pareri 937263Pareri 44727 ... insa mi-a parut rau la sfarsit cand Pete o paraseste Pareri 603121 imi venea sa arunc pc-ul pe geam Pareri 937263 ...
    meloadia de la inceput e superba Pareri 805747:X so...un anime de nota 10 si cum a zis si Aly merita vazut ;)
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Mier Feb 25, 2009 6:19 pm

    Ehh....si eu l-am vazut, mi-a placut foarte foarte mult, o inebunisem pe Yumi la scoala, si pot spune ca e foarte trist, ca la sfrasit moare de tot si Tazusa nu apuca sa ii spuna ce simte pentru el....Pareri 603121.....am si plans....Pareri 603121
    Aolani
    Aolani
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 134
    Varsta : 26
    Localizare : Onesti
    Joburi/Distractii : Drawing freely during the rest nothing
    Stare de spirit : meow, meow
    Data de inscriere : 14/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aolani Mier Mai 06, 2009 5:30 pm

    eu mai am cateva episoade shi il termina....miar fi placut s aiaba mai multe nu 12
    anyway tazusa e ff frumoasa,haioasa cand se infurie shi talentata shi peet e ff dragutz,se potriveste k tazusa............mia placut ff mult la inceput cand ea vb k peet shi ceilalti o credeau crazy shi cand mananca rosii

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 1:06 pm