~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


4 participanți

    Pareri

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Sam Feb 21, 2009 2:34 pm

    Um..sincera sa fiu...de la inceput animeul m-a captat cu faptul ca mi s-a parut interesanta viatza celor doi fratzi....dupa ce si-au schimbat domiciliul...Satzuki( sora cea mare ) face cunostintza cu vecinul shi viitorul ei amic dar shi coleg de clasa.....Hajime...acesta are un alt prieten pe nume Reo cu care de asemenea devin buni prieteni....acestea fak cunostintza cu Momoko...care este clasa a 7-a deci este mai mare decat ei...insa acestea dau peste tot felul de mistere din cladirea veche a scolii...unde se afla tot felul de stafii sa le zik asa....iar una din cele mia puternice dintre ele...stapanind corpul pisicii lui Satzuki shi al fratelui ei... pisica ne vraand la inceput sa coloaboreze cu ei..se obijnuieste cu timpul shi in multe cazuri da dovada ca s-a atasat de ei fiind ca ii ajuta shi s-au intamplat de vreo 2 ori cand i-a salvat....
    Sa fiu mai subiectiva okay ...imi place molt animeul...graica are...povestea interesanta shi sooper tare :yes: ....suspans...drama ok shi personajele soper ok ^^

    Voi ce zicetzi??Pareri 948719
    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Sam Feb 28, 2009 10:11 pm

    Anime-ul acesta , este unul din anime-urile mele favorite Pareri 948719 povestea este foarte interesanta si imi plac mult fantomele , asa ca n-are de ce sa nu-mi placa anime-ul . Stateam pana tarziu ca sa-l vad dar "cosmarul" meu este ca am pierdut ultimele 2 episoade :( .
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aly Sam Feb 28, 2009 10:47 pm

    Cosmarul meu e ca ma sperii de fiecare data cand vad un episod din acest anime, si mai ales, ca nu dorm dupa aia -_-"... Imi place animeul, mi-a placut de la inceput pana la sfarsit, si chiar imi place sa il vad de mii de ori, chiar daca baga frica in mine Pareri 937263 e un anime placut, dar ingrozitor, cu grafica superba si cu fantome groaznice... cateva, in afara de fantoma aflata in pisica Pareri 805747 o ador, chiar daca la inceput e rea, dar pe parcurs, devine buna. Am plans la sfarsit cand a murit, dar totusi, de cate ori vad episoadele, macar o revad. XD
    avatar
    Aimi Kimonoto
    Membrii
    Membrii


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 28
    Data de inscriere : 15/04/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aimi Kimonoto Vin Apr 17, 2009 1:46 pm

    Well, mia plecut muuult anime-ul...da' la fel ca Aly, am plans l-a sfarsit cand fantoma a iesit din corpul lui Kaya (pisica)
    Episoadele au fost super misto, si la unele m-am speriat rau, incat era sa si tip Pareri 937263

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 12:47 pm