~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


4 participanți

    Pareri

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Joi Feb 19, 2009 4:10 pm

    In primul rand trebuie sa mentzionez ca acesta a fst primul anime la care m-am uitat In love m-a atras atat de tare...inkat pur shi simplu n-am rezistat...mi-a placut pur shi simplu intamplarea ..shi prin ce trecea Kagome..personajele...comportamentul lui Inuyasha shi ca era asa habarnist despre oameni......felul in care giuvaierul sacru ajunge la Kagome in stomac porma ca acesta se crapa in 100 de bucatzi...shi etc Please Imi place shi mi-a placut grafica...clipele amuzante, cele romantice Kawaii , cu actziune, cele triste...unele m-au facut sa lacrimez..ete Pareri 64265 eram mika ok ....
    Deci....dupa parerea mea e un anime sooper Pareri 948719 l-am vazut de cateva ori Whistle shi nu pot sa zik ca m-am plicty de e; Finger

    Voua cum vi se pare? Lalala
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aly Joi Feb 19, 2009 4:54 pm

    Ceea ce pot zice cu regret despre acest anime, e ca nu l-am vazut de la inceput ... am vazut doar ce e si acum la tv (animax) si asta inseamna ca nu am vazut inceputul si nici continuarea... iar pe net, mi-a fost lene sa caut Cerculete Dar imi place povestea, personajul meu preferat fiind Kirara (parca asa o chema Pareri 278339 ) si mai ales fazele amuzante dintre cei 5-Kagome, Inuyasha, Miroku, Sango si Shippo. Grafica minunata, melodiile la fel si intamplarile te tin cu sufletul la gura.
    Candilay
    Candilay
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 24
    Varsta : 30
    Localizare : Not your bussiness
    Joburi/Distractii : GFX,manga and music
    Stare de spirit : uhm...go away ^_^
    Data de inscriere : 13/05/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Candilay Joi Mai 14, 2009 10:53 am

    Ce pot sa zic?Pai...intr-un fel a fost primul meu anime in mod constient.Mi l-a recomandat prin clasa a5a o colega si a zis: hai sa il incerc sa vad despre ce e vorba.
    Am fost destul de norocoasa pentru ca l-am prins de la inceput si l-am urmarit pana la 104 pentru ca pana acolo l-au dat >.< pana cand...intr-o zi dupa ce mi-am bagat netul,m-am gandit sa il vad pana la sfarsit si m-am pus sa il urmaresc ^^.
    Sfarsitul din pacate a lasat loc de o continuare,dar continuarea nu exista -_-''
    Povestea a fost destul de simpatica,cam patetica prin unele parti si foarte trasa de par.Actiunea la fel,ce nu mi-a placut a fost faptul ca unele episoade au fost de umplutura si au lungit macaroana atat de mult incat s-a rupt si l-a facut sa devina putin enervant >.<.
    Personajele au fost ok ^_^.Au avut moment cand o luau rau pe aratura si pe mine cel putin ma facea sa imi dau o palma -.-.
    In fine..per total mi-a placut anime-ul,doar ca m-am cam plictisit de el I mean..n-as avea rabdare sa-l vad pentru a10a oara XD
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Polaris Lun Aug 10, 2009 8:27 pm

    Nu am văzut anime-ul cap coadă- sinceră să fie, l-am văzut la TV( plus că nu l-am văzut tot). Povestea îmi place, deşi nu ştiu cât este de originală- mda, totuşi e ok. Grafica este cam prăfuită, dar destul de bună.
    Op/end sunt şi ele în regulă- ştiu că mi-a plăcut mult de tot un ending, dar nu ţin minte care.
    Personajele destul de drăguţe- plus că Inuyasha este aşa funny uneori. Îmi place şi Kagome, mi se pare destul de drăguţ "construită".
    Având în vedere că nu l-am văzut tot, nu prea mai ştiu ce să zic- sper că într-o zi voi ajunge să-l văd.

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 12:46 pm