~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Pareri

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Joi Iul 23, 2009 4:28 pm

    Ce parere aveti despre acest anime??

    Hm...mi se pare cam prea exagerat in ceea ce priveste "bataile| adica, mai mult asta conteaza si despre asta e animeul, stiu ca sunt multe animeuri asa, dar in sepcial asta nu imi este pe gust...
    Imi placea candva..cand eram micuta, insa acuma imi cam displace, nici grafica si personajele nu mi se par prea reusite, din punctul meu de vedere...
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aly Joi Iul 23, 2009 7:12 pm

    Sincer cand eram mica, era park pe tvr 1 animeul, dar ma uitam fiindca la bunica nu era cablu si doar la el ma puteam uita =.= si sincer, nu mi se pare chiar asa de grozav >> [desi stiu persoane ce adora animeul]. Grafica nu e deloc stralucita, iar personaje preferate nu am >> si mai ales nu mai tin minte din el, fiind mica si nu prea il urmaream Pareri 937263 dar totusi, e un anime preferat de baieti >> si de mine sigur nuh... op/end nu le mai tin minte, dar nici nu ma chinui sa ma uit la ele :- ?? [si scz dk am jignit pe cnv TT]

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 4:36 pm