~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Personaje preferate

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personaje preferate Empty Personaje preferate

    Mesaj Scris de Aly Dum Aug 23, 2009 1:08 am

    Din nou eu:

    Dark - e un personaj ce merita respectat, fiindca a iubit si pentru persoana iubita a renuntat la ea, si chiar ii pasa de sentimentele lui Niwa (puteti sa vedeti asta pe la sfarsitul episoadelor) Pe langa faptul ca e frumos, puternic e si iubitor, si ar face orice pentru persoana iubita. Imi mai place de el de multe ori cum il stanjenea pe Niwa, si chiar era funny, insa m-a enervat un anumit fapt Personaje preferate 278339 pe care nu il voi zice.

    Niwa/Daisuke - e asa de dragut, incat de multe ori mi-a venit sa il imbratisez XD si imi place de el in ultimele episoade O.o chiar e curajos, si mi-a placut enorm faptul ca ar fi dat orice sa o salveze pe Riku. Pe deasupra ca e curajos, dragutz e si haios, si il ador cat poate fi de frumos atunci cand e serios in preajma lui Riku.

    Satoshi - omg, il ador pe tipul asta... desi e de partea raului, e un cavaler ce daca ar fi real, l-as fi rapit si tinut pana s-ar fi indragostit de mine... il ador cat de timid dar in acelasi timp rau poate fi... dar totusi, e doar din vina tatalui ca el e asa, insa il ador, mai ales la ultimul episod, chiar la sfarsit. Mi-ar fi placut sa fi ramas cu Risa, insa nu mai sunt episoade =.= si sa nu uit Personaje preferate 928401 faza cu "respiratie gura la gura" cu Niwa, a fost magnific, dar si mai magnific era daca arata, dar nu au facut-o Personaje preferate 48973

    Kosuke - tatal lui Niwa... desi apare mai tarziu in anime, mie incepe sa imi placa de el, desi la ineput inspira "banuieli" Faptul ca l-a ajutat pe Niwa si Dark m-a facut sa il apreciez enorm de mult, si daca ar exista un tata asa pe lumea asta ar fi cel mai frumos lucru. Oricum e de admirat curajul lui, desi nu are genele familiei lui Niwa. Sa nu uit, e destul de atragator XD

    Personaje feminine nu am fiindca nu imi plac niciuna Personaje preferate 937263

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:35 pm