~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Parere

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Parere Empty Parere

    Mesaj Scris de Aly Dum Aug 16, 2009 4:40 pm

    De aceasta data sunt eu prima...

    Abia ce am terminat si eu animeul, si pot zice ca e un anime reusit, dar uneori grafica cam scartaie... Urasc cum sunt desenate anumite personaje, dar in schimb ador cum sunt altele. Povestea e diferita si echii dar imi place, mai ales am zis ca mor de ras la un episod, si sincer, ala e singurul meu episod care il ador.

    Chii uneori chiar vroiam sa o strang de gat XD dar cum nu puteam puteam doar sa ma abtin Parere 937263 Ceilalti persoconi, erau chiar asa de draguti, si ma gandeam ca vreau si eu TT_TT dar e imposibil.... "Telefoanele" Sumomo si Kotoko erau asa de dulci, in special Kotoko, ce puteai zice ca e un mic spiridus adevarat, nu un robotel Parere 805747 ador felul ei de a vorbi si de a actiona. Sumomo e prea jucausa si haioasa cand era speriata de Hideki. [ma "intind" cam mult XD]

    Cum ziceam, grafica scartaie dar e buna, melodiile, pot zice prima o ador, dar cea de la sfarsit nu imi place -.-" .... Altceva, ce sa mai zic Parere 278339 Personajele interesante, unele prea adorabile, dar altele deloc adorabile xD... cred ca am zis aproape tot... in fine, mai ziceti voi.

      Subiecte similare

      -
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 12:49 am