~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Parere

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Parere Empty Parere

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Sam Iul 18, 2009 9:22 am

    Deci ce parere aveti despre anime?

    Me first:
    Actiunea se petrece in anul 2071 este oarecum ciudat pentru ca nu e genul meu de anime.M-am uitat la insistentele unui fost coleg de clasa si ce pot sa zic, anime-ul nu a fost cine stie ce insa nu pot sa zic ca nu a avut parti dragute. Majoritatea episoadelor au în centru căutarea unui criminal cu scopul obţinerii recompensei puse pe capul acestuia, dar serialul conţine şi episoade despre istoria celor patru protagonişti şi evenimente curente din viaţa lor care se leagă de trecutul lor.
    Actiune este cat se poate de multa, personajele cred ca am mai zis ca sunt unele care sunt interesante dar altele care nu imi plac mai deloc o.o'' (cum ar fi spre exemplu Spike si Jet care sunt cele mai aiurite personaje ever~)
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Parere Empty Re: Parere

    Mesaj Scris de Polaris Sam Iul 18, 2009 10:32 pm

    Am văzut anime-ul, dar nu cap- coadă, ci mai pe bucăţele. Ce să spun? Ideea este nouă dacă stau să compar cu alte anime pe care le-am văzut, însă nu este cine ştie ce- poate şi pentru că anime-ul nu este tocmai pe gustul meu.
    Grafica destul de bună, OP/END au fost ok- cei drept mi-a plăcut mai mult openingul.
    Cât despre personaje au fost unele interesante, dar au fost şi câteva mai plate care nu mi-au atras atenţia.

      Subiecte similare

      -
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 2:24 am