~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Parere

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Parere Empty Parere

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Mier Iul 22, 2009 11:14 am

    Dupa cum va zice si titlul, ce parere aveti despe anime?



    Me first:

    Uhuu~ inca imi aduc aminte de copilarie cu acest anime.
    Eram obseadta de el cand eram mica si am crescut alaturi de el pana cand am fost deja destul de mare.
    Chiar daca e un anime mai pentru copii mie si acum chiar daca am crescut destul de mult imi place la fel cum imi placea si cand aveam 5 ani xD
    L-am vazut pe vremea cand eram la matusa mea o.o'' acolo ma puteam uita mai bine pentru ca acasa nu il gaseam des la TV si pe acea vreme nu aveam calculator (am avut abia mai trziu pe la 7-8 ani)
    Este parca si un joc video din cate bine stiu.
    Au o grafica putin cam ciudata insa nu au cum sa nu iti placa xD eu una m-am atasat foarte mult de anime si acum imi face placere sa ma uit la elin ciuda faptului ca are o grafica ciudata si cam veche (nici nu ma mir o.o'' anime-ul este aparut de 11 ani o.o'''')

      Subiecte similare

      -
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 2:31 am