~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Parere

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Parere Empty Parere

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Sam Iul 18, 2009 9:27 am

    Deci dupa cum spune si titlul care e parerea vostra despre acest anime?

    My first:
    Anime-ul este destul de bine realizat si dupa ce am vazut primele episoade chiar nu ma asteptam la un asa sfarsit.
    A fost adaugat si un strop de umor cea ce a dat o nota frumoasa anime-ului care cred ca are nevoie de asta.
    Persoanjele sunt foarte bine create mai ales prin faptul ca fiecare are ceva deosebit. Mi-a placut tare mult de Rosette pentru ca desi era "maicuta" avea o atitudine foarte aparte, dar nici Chrono nu a fost mai prejos.
    Cum spuneam finalul a fost foarte special si daca finalul nu era asa cum a fost nu cred ca s-ar mai uita asa multe persoane la el.
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Parere Empty Re: Parere

    Mesaj Scris de Polaris Sam Iul 18, 2009 10:25 pm

    Recunosc, nu am văzut tot anime-ul, ci doar câteva din primele episoade şi unele secvenţe din celelate- mi-am promis că o dată şi-o dată tot o să-l văd( sau cel puţin voi citi manga-ul).
    Povestea pot spune că mi s-a părut foarte interesantă şi destul de originală. Grafica nu atât de minunată, însă a fost în regulă. Cât despre soundtrackuri, au fost şi ele ok, chiar mi-a plăcut.
    Personajele- câte cunosc eu cel puţin- mi s-au părut în regulă.
    Ştiu că este cam sărăcăcioasă părerea mea, dar pur şi simplu nu ştiu mai multe.

      Subiecte similare

      -
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 2:34 am