~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parere Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Parere

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Parere Empty Parere

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Vin Iul 17, 2009 11:31 am

    Dupa cum suna si titlul ce parere aveti despre anime?

    Me first:
    Anime-ul este destul de dragut,este unul din primele pe care le-am urmarit si unul la care am ras destul de bine.
    Povestea: este ciudata tanarul student este genul de persoana care nu atrage privirile asupra lui si din aceasta cauza in jurul celorlalti este cam invizibil xDD
    A format numarul gresit dar a avut noroc pentru ca odata cu asta si viata lui s-a schimbat foarte mult, chiar mai mult de cat s-ar putea.
    Cu ajutorul lui Beldandy el va incepe o viata noua.
    Unele intamplari sunt destul de realiste precum povestea Keichi (parca asa il cheama, din cate bine imi aduc aminte) dar altele sunt pura imaginatie.
    Oirucm nimanui nu i-ar strica un astfel de noroc mai ales atunci cand are nevoie de el.
    M-a amuzat faptul ca Beldandy era cam impiedicata si cam aiurita uneori si chiar de catevaori ii facea unele probleme tanarului.

    Anime-ul este dragut in final xDD
    Daca vrei ceva a care sa si razi cat de cat atunci il poti alege pe acesta pentru ca este si frumos dar si foarte simplu.

      Subiecte similare

      -
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere
      » Parere

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 4:37 am