~Anime Heaven~

Personaje enervante Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje enervante Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Personaje enervante

    Nephilim
    Nephilim
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 11
    Varsta : 30
    Localizare : Orchestra of Rain
    Data de inscriere : 17/07/2009

    Personaje enervante Empty Personaje enervante

    Mesaj Scris de Nephilim Vin Iul 31, 2009 2:12 am

    Cel mai mult m-a enervat Lenalee Lee, de fapt e singurul personaj care chiar l-am urat vreodata foarte mult. Tipa asta e mult prea enervanta, desi recunosc ca la inceput nu aveam treaba cu ea si mi se parea chiar draguta. Pe parcurs toti au inceput sa o protejeze doar pe ea si i se mai si adreseze cu 'princess' geez. In tot anime-ul nu a facut aproape nimic si atunci cand chiar aveau nevoie de ajutor statea linistita si se trezea dupa o mie de ani, dar totusi toti trebuiau sa ii multumeasca. Atunci cand era nervoasa sau suparata ii facea pe toti sa se simta aiurea si sa creada ca e vina lor cand de fapt nu era asa. Tipa asta plange prea mult si uneori chiar nu are motive. Tot ce stie sa zica e 'Allen-kun' , 'Lavi' wtf. Ei lupta acolo si isi vad de treaba, dar trebuie sa o salveze mereu pe asta pentru ca tot timpul o da in bara, dar totusi, toti trebuie sa ii multumeasca pentru ceea ce face. Se crede prea filozofica lol, in plus e asa de fufa. Deci nu a ajuns ca se tot invarte pe langa Allen si Lavi, se mai da si la Kanda pana la urma. Ar fi o gramada de motive ca sa o urasc lol.

    Pe urma m-a enervat rau de tot Krory Arystar. La inceput chiar mi-a placut mult de el pentru ca era prostut si amuzant si nu stia prea bine ce sa faca, iar intr-un fel mi-a parut rau de el. Dar cand a ajuns sa lupte cu Jasdebi m-a enervat rau, wtf nu mai murea. Deja s-a exagerat prea mult cu el. In plus tot ce stia sa zica era Eliade in sus, Eliade in jos geez.

    Apoi m-a enervat rau tipul care seamana cu Hitler, nici macar nu i-am retinut numele lol. Tipul asta e prea enervant wtf, crede ca le stie pe toate si face totul asa cum vrea el. Intreaba parerea altora, face conferinta aia sau ce o fi fost, dar putin ii pasa, tot cum a avut el chef a facut.

    M-a enervat rau de tot si Level 4. Ala e demonul cu cel mai enervant ras care a aparut. In plus nu mai murea o data si am crezut ca au murit o gramada din cauza ca e el tampit, de fapt ea pentru ca parea sa fie tipa lol. Pana si vocea ei era stresanta. Pe urma m-a enervat Mei-Ling. Am crezut ca o sa devina si pitica aia enervanta exorcist. Nu aveau nevoie de ea, au deja ochiul lui Allen nu e nevoie de o fetita care sa le zica viitorul.
    Si cam astea ar fi, in rest ori mi-au placut putin ori mi-au fost indiferente personajele sau nu m-au enervat asa rau.

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 8:06 pm