~Anime Heaven~

Personaje favorite Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje favorite Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+3
Aly
..::Nina::..
SasuSaku
7 participanți

    Personaje favorite

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Personaje favorite Empty Personaje favorite

    Mesaj Scris de SasuSaku Sam Feb 21, 2009 2:44 pm

    Hm....well...
    Personajele mele favorite sunt :
    Emma Ai..ehh...nu e greu de ghicit dc...dragutza, simpatika, are dorul acela de razbunare, misterioasa, rece....etc Personaje favorite 948719
    Ichimoku ren...dc...pai logik..e dragutza, smecher Barfa ...rau Kawaii ...misterios .....dolke Personaje favorite 948719
    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Sam Feb 28, 2009 10:16 pm

    Personajele mele preferate sunt:
    1. Nina -> de la ea am pseudonimul , este draguta , o papusa si chiar daca a aparut doar intr-un episod ca personaj negativ ,sa zic asa, tot personajul meu favorit va ramane.
    2. Hone Onna-> Este draguta , plina de mister si puternica , imi place mult de ea XD
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de Aly Sam Feb 28, 2009 10:50 pm

    Personaje preferate... hmmm... Personaje favorite 278339 chiar e greu, dar macar stiu cel mai important personaj pentru mine... Personaje favorite 805747

    Ichimolu Ren--> frumos, destept, amuzant Personaje favorite 805747 , puternic si ador abilitatea lui de a se uita cu ochiul prin pereti sau prin cladiri... Personaje favorite 805747

    ...iar dintre restul personajelor feminine, chiar nu stiu pe cine sa aleg... toate imi plac Personaje favorite 278339 in fine, dar un edit daca pana la urma am un personaj feminin preferat XD
    Rayto
    Rayto
    Membrii
    Membrii


    masculin
    Numarul mesajelor : 37
    Varsta : 31
    Localizare : deep in the shadows^^
    Data de inscriere : 23/05/2009

    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de Rayto Sam Mai 23, 2009 6:23 pm

    enma ai-logic;)
    apoi kikuri,ichimoku ren,honne onna(desi pe mn ca baiat ma sperie acea femeie:)) ) si ar mai fi tipa care devine in sezonul 3 jigoku shoujo(yuzuki sper ca iam zis bine numele:)) )
    Moony
    Moony
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 61
    Varsta : 29
    Localizare : ba pe Luna,ba pe Terra
    Stare de spirit : Stau ji muzicesk:D
    Data de inscriere : 11/07/2009

    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de Moony Sam Iul 11, 2009 7:47 pm

    Imi place de Hone-Onna(pt ca de cele mai multe ori se deghizeaza ca sa studieze victimele si apoi ma amuza cum sa plange cate o data,plus ca arata infricosator cu adevarata fata) si Ren(ce mai,e foarte dragut tipu' si are ochi frumosi).
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:33 am

    ~ Enma Ai:Imi place foarte mult felul de a fi al personajului.M-a impresionat foarte mult povestea ei si de asemenea trecutul ei trist.Mi-a parut rau de ea cand a murit in ultimul episod dar nu ai ce face...Chiar mi-a parut rau de ea.
    Este prezentata ca fiind personajul puternic capabil sa isi stapaneasca emotiile si care se preface indiferent cand e fata de alti oameni insa adunci cand e singura poate fi foarte sentimentala [cam asa sunt si eu]. Imi place cum au prezentat-o in 2 ipostaze foarte dragute,prima in care ea era personajul razbunator si rau [cum se intampla la finalul episoadelor cand Ai trebuie sa ii duca in iad] si personajul dargut care nu este evidentiat foarte mult decat spre sfarsit cand Ai incepe sa isi deschida inima si sa fie impresionata de povestile celor pe care ii duce in iad si a celor care cer razbunare.
    Ai regerta de la un timp ce face si incepe sa isi deschide inima din aceasta cauza paianjenul [care ar fi stapanaul iadului] se supara pe ai si in ultimul episod din a 2-a serie Ai este omorata la fel ca prima data si Kikuri [parca asa o cheama] ii i-a locul.
    Ai nu a ales sa isi vana sufeltul ci dupa ce a fost arsa de vie ea s-a razbunat pe satul ei. A facut multe pacate si ca sufeltele celor dragi ei sa scape si sa mearga sper odihna a acceptat sa fie Hell Girl cu conditia sa isi inchida inima si sa nu simta nimic pentru cei cu care interactioneaza [cea ce incepe sa se schimbe pe la ultimele episoade din a 2-a serie cand Ai devine foarte atrasa de sentimentele celor din jur si in ultimul episod nici nu duce la bun sfarsit misiunea si il lasa jos pe cel pe care ar trebui sa il duca in iad deoarece ii se face mila de el si ii se pare ca seamana cu Sentaro prietenul ei din copilarie].Povestea ei este foarte trista.
    ~ Hone Onna: de asemenea si povestea ei este foarte trista cea ce m-a impresionat, ea tine la Ai si o ajuta de fiecare data cand aceasta are nevoie pentru ca ii e recunoscatoare pentru ca a salvat-o. Aceast personaj are un caracter specific personajelor feminine este foarte interesanta.
    Kagome
    Kagome
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 10
    Varsta : 28
    Localizare : Cluj
    Joburi/Distractii : Japanese things :xx
    Stare de spirit : Timida , fericita , prietenoasa (=^_^=)
    Data de inscriere : 07/09/2009

    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de Kagome Mar Sept 08, 2009 8:30 pm

    Uhm ... pai ar fi :

    Enma Ai - de obicei ma atrag personajele principale :d .. imi place ca este tacuta , misterioasa , iar her big red eyes :x , imi place parul ei mai ales atunci cand sta aplecata deasupra celui care va ajunge in iad ; aceeasi expresie a fetei uneori ma intreb cum ar arata daca ar zambi Personaje favorite 928401 chair daca asta ar fi imposibil dupa cate a patit ..

    Ren Ichimoku - Nu imi place ca e de partea Iadului, dar el e dragut si frumos, iar comportamentul sau duce mai mult spre "baiat bun" ..

    Si Hone Onna imi place dar nu e unul din personajele mele preferate .. [ Byee ]

    Continut sponsorizat


    Personaje favorite Empty Re: Personaje favorite

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 12:45 am