~Anime Heaven~

Parerea voastra Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parerea voastra Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+2
Aly
..::Nina::..
6 participanți

    Parerea voastra

    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Parerea voastra Empty Parerea voastra

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Sam Feb 07, 2009 1:02 pm

    Ce credeti despre acest anime?

    Mie una mi-a placut din prima , primele episoade erau chiar comice pana au aparut raufacatorii si odata cu ei si actiunea. Este uluitor cum un om poate tine atat de mult la visul lui , chiar sa lupte pentru el si sa dovedeasca lumii ca el nu este asa cum crede ea. [ Ce cuvinte folosesc XD ]
    Personajele sunt interesante fiecare cu ceva diferit una de cealalta . Actiunea destul de draguta , iar cat despre idee este una...destul de originala.
    Poza: https://2img.net/h/i105.photobucket.com/albums/m236/ChrisKicks/Naruto/naruto.jpg
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Aly Sam Feb 07, 2009 2:44 pm

    Cand am vazut pentru prima oara animeul, mi s-a parut ca e o porcarie... XD dar apoi, am inceput sa vizionez episod cu episod, fiindca nu aveam ce face si ma plictiseam, si am vazut cat de comic este, mai ales felul lor de a lupta pentru visele pe care le au. Hinata semanand cu mine, era si normal sa fie preferata mea, iar naruto cum e el asa de zapacit, dar puternic, m-a impresionat povestea lui... acum, nu stiu, vreau sa ma uit in continuare la naruto, dar cum pe animax abia l-a dat, si pe jetix cum e inainte dar cu traducere de doi bani, nu stiu cand sa il vizionez pe net... ca la timpul asta... XD... grafica animeului e superba Parerea voastra 805747 si muzica de asemenea, asa ca nu am obiectii Parerea voastra 805747
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de SasuSaku Mar Feb 24, 2009 4:46 pm

    Mda cam asa...mie la inceput mi s-a parut o tampenie...mda am inceput sa intzeleg dupa vreo 2 ep...am intzeles dorul lui naruto de a fi respectat...dupa ce am intzeles asta animeul m-a atras foarte mult cu fazele amuzante shi nah...etc...dar dupa o vreme incepe actziunea cand vin cei rai shi ataca shi etc etc Parerea voastra 937263Parerea voastra 948719...incepe sa imi place foarte mult cand ii introduce shi pe restul adika pe Sasuke I'm in love Sakura:please: shi restul Parerea voastra 948719
    Grafica este sooper....nu am ce comenta...ce mai este animeul meu pref In love
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Polaris Mar Iun 30, 2009 5:08 pm

    Naruto a fost primul anime pe care l-am văzut-primul despre care am ştiut că este anime. Povestea mi-a plăcut, mi s-a părut captivantă încă de la primele episoade. Grafica destul de bună, coloana sonoră la fel, iar personajele au fost şi ele interesante- ţin minte că prima dată am avut impresia că Sasuke este... fată?! Parerea voastra 937263 - şi acum râd la remarca asta.
    Un anime foarte bun- se numără printre preferatele mele şi asta în special datorită serieie Shippuden- comic şi plin de situaţii care mai de care mai neprevăzute.
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:17 am

    yeah...e un anime bun eu si acum cand mai apuc ma uit cu placere la el si urmaresc aproape fiecare episod si nu ma satur de anime...imi place ca povestea e unica si imi place ca (,) grafica e deosebita mai ales cea a personajelor ^_^
    Intr-o vreme era si preferatul meu si de fiecare data cand vad alte episoade devine preferatul meu xDDD
    Actiunea este cat de cat insa putin enervanta si cam plictisitoare......multe personaje si episoade sunt numai asa ca sa fie.
    Serena C.C.
    Serena C.C.
    Lelouch addicted <3
    Lelouch addicted


    feminin
    Numarul mesajelor : 325
    Varsta : 31
    Localizare : Anime City
    Stare de spirit : in love :X
    Data de inscriere : 02/02/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Serena C.C. Mier Iul 29, 2009 3:41 pm

    Eu...mda se uita un amic de-al meu la el si ma cam zapacea cu el, insa eu nu puteam sa-l sufar, de ce?habar n-am pt. ca nu vazusem nici macar un episod.Dar intr-o zi, nu aveam ce face si m-am decis sa-mi downloadez si eu episoadele.Zis si facut, m-am apucat sa ma uit la primul si am ramas surprinsa descoperind ca ma inselasem si incepea sa-mi placa (acum il ador Parerea voastra 805747).Grafica mi se pare chiar foarte buna, toate op. si end.-urile mi se par bine selectionate, iar poveste e interesanta.Per total mi se pare un anime foarte reusit si imi place foarte mult.

    Continut sponsorizat


    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:10 pm