~Anime Heaven~

Parerea voastra Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Parerea voastra Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


4 participanți

    Parerea voastra

    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Parerea voastra Empty Parerea voastra

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Sam Feb 07, 2009 12:57 pm

    Ce credeti despre acest anime?

    Mie una mi-a placut foarte mult , a fost actiune , comedie si S.F chiar....Prima oara nu prea intelegeam ce se petrecea , dar daca tot mi-a spus prietena mea sa ma uit , am continuat , pana am prins ideea , si mi s-a parut a fi chiar draguta . Intr-un timp , stingeam calculatorul mai devreme doar ca sa ma uit la el , si de lene ce-mi era nu-l mai aprindeam pana a doua zi . A fost un anime chiar super.
    Poza: https://2img.net/h/i318.photobucket.com/albums/mm411/Rukia_Anime_Bleach/yyh.jpg
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Aly Sam Feb 07, 2009 2:51 pm

    O da, aici chiar ca am ceva de comentat. XD
    In primul rand, eu nu am vazut de la inceput acest anime din cauza ca eu m-am mutat la casa, si nu am avut antena, si a durat ceva timp sa stam fara antena Parerea voastra 603121 dar la scurt timp, ne-am pus si am avut animax Parerea voastra 805747 De atunci am inceput sa ma uit la yu yu hakusho. dar partea rea era ca era chiar pe la mijocul animeului, si am decis sa nu ma uit, pana nu il vad de la inceput. Mi-a placut faptul cum yusuke era mort, dar totusi spiritul lui il proteja pe kuwabara [cred] si cum keiko ii demontra dragostea pe care o are. chiar daca ei au fost primele personaje, nu m-au impresionat, asa ca am urmarit in continuare, pana au aparut Hiei si Kurama. De atunci personajul preferat fiind Kurama Parerea voastra 805747 fiindca e frumos Parerea voastra 272813 curoajos, destept si etc. iar cum actiunea trecea, asa trecea si timpul meu de a ma uita la anime. desigur, eu dupa ce plecam la tv sa ma uit, ma intorceam inapoi la calculator. Parerea voastra 999345 grafica e destul de interesanta, personajele bine facute Parerea voastra 805747 si muzica adorabila Parerea voastra 805747
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de SasuSaku Mar Feb 10, 2009 2:39 pm

    Pai...
    Mie sincer mi-a placut shi imi place foarte mult...mai ales acesta fiind al doilea anime care l-am vazut...primul a fost Inuyasha..eh dar nu conteaza acum Parerea voastra 948719
    Oricum....pe mine cea ce m-a atras cel mai mult de la inceput a fost viatza lui Yusuke...m-am intristat mult cand am vazut ca s-a sacrificat...as fi preferat sa fi fost lovit copilul mdar asa nu ar fi fost detectiv..shi etc.... :)
    Mai incolo au aparut shi Hiei & Kurama.....cu timpul al inceput sa-i indragesk pe cei doi...neputand sa fak diferentza...insa desi Kurama este mai bun la inima shi alte aspecte..mie una imi place mai mult Hiei....


    Ultima editare efectuata de catre SasuSaku in Joi Iul 23, 2009 4:32 pm, editata de 1 ori
    Moony
    Moony
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 61
    Varsta : 29
    Localizare : ba pe Luna,ba pe Terra
    Stare de spirit : Stau ji muzicesk:D
    Data de inscriere : 11/07/2009

    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Moony Sam Iul 11, 2009 8:01 pm

    YYH e printre primele anime pe care le-am indragit ,chiar daca este mai vechi decat mine.Nu ma plictisesc de el niciodata desi cam il stiu pe derost.Sper ca nu voi inceta sa rad mult la glumele din el,sa stau cu ochii larg deschisi de uimire la scenele de suspans si sa tremur de nervi cand episoadele se termina exact atunci cand e cel mai interesant.Tin minte ca ultima daca cand am vaut sfarsitul,lacrimi mi-au stralucit la coada ochiului.Practic am crescut cu acent anime,si nu numai cu el.
    Acum cred ca ziua in care ma voi plictisi de el va fi una destul de rea si trista.

    Continut sponsorizat


    Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:13 pm