~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaje preferate Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


3 participanți

    Personaje preferate

    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaje preferate Empty Personaje preferate

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Dum Aug 02, 2009 10:21 am

    Deci dupa cum va spune si titlul care este personajul vostru preferat?

    Me first:

    Preferatul meu este Tsubasa, pana la urma este personajul principal si in jurul lui se invarte toata actiunea. Prin el ii cunoastem si pe ceilalti, si oricat mi-ar placea si celelalte personaje, vreau ca el sa castige.
    Chiar daca mie in general nu imi plac personajele principale la acest anime fac o exceptie.
    Tsubasa este un personaj interesant si unic in ciuda faptului ca are o grafica cam aiurea (inteleg si eu ca totusi e un anime vechi oo')
    Well cred ca el e singurul personaj complex din anime.
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

    Mesaj Scris de Aly Dum Aug 02, 2009 7:08 pm

    Well, de acord cu Kate in privinta graficii =.= dar stiu k ador grafica din Captain Tsubasa Road to 2002, si acum sa nu mai fac off topic, sa revin.

    Personaje preferate.
    -Genzo Wakabayashi --> Personaje preferate 805747 e preferatul meu, chiar daca la inceput e cam sacaitor, cu ajutorul lui Tsubasa revine cu picioarele pe pamant, si devine cel mai bun portar din lume, mai ales ca daca nu era el, echipa lui Tsubasa nu prea se descurca la unele meciuri, adik le-a ridicat moralul. Imi place de el ca apara aproape toate golurile posibile si imposibile Personaje preferate 278339 , arata superb, imi place tot la el XD si va ramane nr 1 pt mn

    -Tsubasa --> personaj principal, si el e preferatul meu de asemenea, mai ales cu initiativa ce o are pentru fotbal, e de amirat si imi place de el ca nu s-a lasat niciodata. Cu ajutorul lui, multi au reusit sa devina cineva, si sa isi schimbe parerea despre fotbal.

    -Kojiro --> well, el m-a cam enervat, si ink cum... -.-" dar tot imi place de el cand e mai batran Personaje preferate 928401 adik cand e in echipa italiei xD si imi place cum arata mai ales vocea lui Personaje preferate 928401 si uneori imi venea sa intru in tv sa il bat Personaje preferate 937263 dar e si el un personaj important in anime... dar la el imi place doar cum arata si vocea...
    Serena C.C.
    Serena C.C.
    Lelouch addicted <3
    Lelouch addicted


    feminin
    Numarul mesajelor : 325
    Varsta : 31
    Localizare : Anime City
    Stare de spirit : in love :X
    Data de inscriere : 02/02/2009

    Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

    Mesaj Scris de Serena C.C. Dum Aug 02, 2009 7:53 pm

    Heh, am aparut si eu Personaje preferate 696396

    Tsubasa Ozora - aaah, nu stiu exact de ce dar l-ama dorat din primu episod, era atatd e kawaii cand era mic *day dreamig*, imi place ca iubeste fotbabul atat de mult si nu se da batut niciodata (nici atunci cand e ranit, desi uneori imi venea sa-l bat ca isi risca sanatatea asa Personaje preferate 48973).Imi place mult freza *lol* (don't comment!).Ah si cat imi place cand ii da gol lui Wakabayashi Personaje preferate 896622

    Wakabayashi Genzo - heh, nu stiu daca imi place mai putin decat Tsubasa, dar imi place foarte mult!E atat de cool *day dreaming again* si atat de inteligent, dar si cam ingamfat pe la inceput, dar isi revine.Imi place atitudinea lui si faptul ca vrea sa fie nr. 1 si pentru asta face orice.

    Anyway I love these guys a lot!

    Continut sponsorizat


    Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 4:13 am