~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+2
Aly
SasuSaku
6 participanți

    Pareri

    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 29
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Vin Feb 20, 2009 7:20 pm

    Hm....sincer la inceput mi so parut o magarie cu magari Evil Pareri 937263 Lalala insa dupa ce am visionat vreo 2-3 ep...am intzeles povestirea shi cea ce se petrece,....inceprea sa imi placa din ce in ce mai tare...grafica soper, muzika In love minunata ....scene romantice sa le zik asa Rusinat 2 sunt destule Pareri 948719 nu ne putem plange I don't know Pareri 937263....personajele soper ok Finger

    Voi ce zicetzi? Whistle
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aly Sam Feb 21, 2009 12:48 am

    Prima oara cand l-am vazut a fost o coincidenta, ca am mutat si am zis hai sa ma uit. Si cum am vazut din primul episod ca sunt baieti si se saruta, se iubesc (desi l-am confundat pe Shu cu o fata Wind ) am inceput sa il indragesc, chiar mi-a placut sa vad un anime cu baieti cum se iubesc. Imi pare rau doar ca nu au fost mai multe episoade, dar asta e. Mie mi-a placut mult de tot animeul Pareri 805747 si mai ales muzica lor. Pareri 928401 Un anime de nota 10 XD
    Aolani
    Aolani
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 134
    Varsta : 25
    Localizare : Onesti
    Joburi/Distractii : Drawing freely during the rest nothing
    Stare de spirit : meow, meow
    Data de inscriere : 14/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aolani Sam Feb 21, 2009 3:32 pm

    Deci un anime bine conceput dupa parerea mea.Personajul meu preferat e Yuki bineinteles.dcei un anime de nota 10 deoarce are personaje bune.


    Ultima editare efectuata de catre *Dya* in Sam Feb 21, 2009 10:25 pm, editata de 1 ori
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Sam Feb 21, 2009 7:18 pm

    Si mie imi place mult acest anime Pareri 805747 imi place mult la el ca e vorba despre o relatie intre baiat - baiat ( ceea ce prima oara cand lam vazut am crezut ca e vorba despre o relatie fata - baiat Pareri 937263)) adica l-am confundat pe Shu cu o fata Pareri 44727 dar n-ar mai fii fost interesanta povestea daca era asa ) ... iar povestea e originala si captivanta Pareri 805747 ... iar muzica ... nu mai vorbesc ca deja o ascult in orice secunda Pareri 937263)) Pareri 805747 ...
    Eu una cred ca este un anime de nota 10 ++ Pareri 805747
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Sam Iul 18, 2009 12:56 pm

    Gravitation este un anime relativ dragut insa totusi nu e cine stie ce.Adica ma rog povestea este ok imi place cat de cat apoi si grafica este buna chiar daca putea fi si mai buna insa este ceva ce ii lipseste. Caracterul persoanelor este cam comun si nu este unu care sa aiba ceva special care sa il scoata in evidenta mai tare pe langa celelalte personaje.
    In final anime-ul este acceptabil.
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 29
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Polaris Dum Aug 09, 2009 10:09 pm

    Este primul shounen-ai( yaoi) pe care l-am văzut şi, spre surprinderea mea, mi-a plăcut destul de mult, atât povestea în sine, cât şi personajele. Ideea nu pot spune că este ieşită din comun, este mai degrabă realistă, şi asta atrage- în special pe mine.
    Personajele au personalităţi destul de bine conturate şi sunt " plăcute" . Trebuie să menţionez că m-am bucurat enorm de mult că nu au recurs la siropenii şi romantism de telenovelă, lucru ce este demn de apreciat, dat fiind că în centru stă o poveste de dragoste.
    În concluzie, a fost- şi este în continuare- un anime care mi-a plăcut şi cred că nu m-ar deranja să-l mai urmăresc de câteva ori.

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 4:57 am