~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+4
Aolani
SasuSaku
T-chan
Aly
8 participanți

    Pareri

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de Aly Vin Feb 06, 2009 10:34 pm

    Incep eu: Eu cand am vazut acest anime la inceput, mi-a placut, dar pe parcurs, nu stiu, parca a inceput sa ma plictiseasca, pana cand a ajuns la episodul in care ei se duceau in cealalta lume dupa Rukia. Grafica e superba, nu am nimic de comentat, opening-urile imi plac la nebunie, si de asemenea imi place ca animeul e lung. Dar ma enerveaza faptul ca pe animax nu l-au dat tot. Ar face bine sa il dea pe tot... oricum, cum stiti personajul meu preferat e Orihime... Pareri 948719 nu mai zic de ce, fiindca am zis. Acum va mai las pe voi sa ziceti ceva.

    [edit]Mda, am uitat sa mai spun ca personajul meu preferat dintre baieti e Tōshirō Hitsugaya, my number one from this anime. Pareri 805747 love him Pareri 805747


    Ultima editare efectuata de catre Aly in Vin Feb 13, 2009 8:28 pm, editata de 2 ori
    T-chan
    T-chan
    ~J-Pervy~
    ~J-Pervy~


    feminin
    Numarul mesajelor : 248
    Varsta : 34
    Localizare : Shibuya
    Stare de spirit : not in the mood:>
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de T-chan Vin Feb 06, 2009 10:59 pm

    i was like:x shinigamiiiiiii❌x:x
    oricum anime-ul asta e superb, actiune 100% doar ca filierele astea te cam omoara:)) oricum actiunea este foarte dezvoltata si da grafica e printre cele mai bune:D Plin
    preferatii mei sunt Grimmjow si Ulquiorra Kawaii de ce?Pareri 948719 pentru ca au un stil aparte si sunt mai diferiti decat ceilalti:x avand in vedere ca Ulquiorra face parte din Espadas are un + pe lista mea:x
    iar dintre fete, o adooor pe Yuroichi, adica sa fim sinceri:D fata asta da gata orice baiat:))
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 29
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de SasuSaku Joi Feb 19, 2009 3:08 pm

    Sincer la inceput cand am vazut animeul mi s-a parut interesanta viatza lui ichigo tot ce i s-a intamplat porma cand am vazut cum continua..mi s-a parut o porcarie..deoarece nu ma uitam cum trebuie shi nu ii intzelegeam rostul...pana cand am fost la un verisor de'al meu la care i-a placut shi ii place inca mult bleach...shi mi-a explicat totul shi m-am uitat pe net la tot de la inceput pana la capat shi trebuie sa recunosk ca intradevarar actziune 100% :yes: ...shi grafica foarte buna Barfa deci nu prea am de comentat in nici un punct de vedere Finger
    Personajele mele pref sunt precum am zis Ichigo shi Orihime....dc nu mai repet Pareri 948719
    Aolani
    Aolani
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 134
    Varsta : 25
    Localizare : Onesti
    Joburi/Distractii : Drawing freely during the rest nothing
    Stare de spirit : meow, meow
    Data de inscriere : 14/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Aolani Vin Feb 27, 2009 6:12 pm

    Din punctul meu de vedere este un anime reusit.Pai...este amuzant,are o parte de mister in el,e palpitant..cateodata ma simt in locul lui Ichigo si na,imi place foarte mult!As vrea sa am si un poster cu Bleach ca sal atarn de perete si cand mi se face dor de Ichigo ma uit la poster.Grafica e buna,iar openingurile la fel.Deci nu am ce comenta.Personajele mele pref sunt Ichigo si Grimmjow iar la fete Rukia si Orihime.
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 29
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Polaris Mar Iul 07, 2009 11:24 am

    Să fiu sinceră, la început nu mi-a plăcut foarte mult- ba chiar mă plictisea- dar apoi, după ce am urmărit din ce în ce mai mult am ajuns la concluzia că este un anime foarte bine realizat, cu un plot interesant şi personaje care mai de care. Grafica este foarte bună, iar OP/ED sunt şi ele extrem de reuşite. Deşi acun nu mai urmăresc anime-ul, sunt la zi cu manga-ul care devine din ce în ce mai captivant.
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:15 am

    ~My oppinion:
    Grafica: Desi nu prea sunt experta in asa ceva, mie mi s-a part grafica exceptionala. Exista scene comice in care personajele sunt chibi.De la batai si forme ale soul slayers, la haine stralucitoare si frumusete orbitoare, grafica este pur si simplu breathtaking.
    Muzica: este de asemenea uluitoare. Exista muzica pentru confruntari, pentru scene comice, scene serioase, convorbiri intre anumite personaje... Se aseamana intr-un fel cu rockul... In orice caz, reuseste sa te tina oarecum in suspans.
    Personajele: sunt foarte bune prezentate sub diverse chipuri de la personaje mari si impunatoare prin forta lor cum ar fi Renji, la personaje foarte sentimentale si sensibile dar si foarte puternice si amuzante cam ca si Rukia dar si la personaje care impresioneaza prin prezenta lor cum ar putea fi Ichigo. In anime-ul acesta este cam tot ce ar putea fi,personajele sunt create pentru toate preferintele.
    Povestea: e foarte draguta......relativ originala si plina de actiune^^. Anime-urile de actiune te impresioneaza si nu te lasa niciodata sa te plictisesti. Chiar daca uneori actiunea ar trebui sa decurga mai repede este totusi ok xD. Anime-ul a reusit sa impresioneze foarta multa lume si pe mine in acelasi timp.
    Criminal.Mind
    Criminal.Mind
    Membrii
    Membrii


    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 28
    Localizare : Temeschwar
    Joburi/Distractii : Nimic special
    Stare de spirit : Ca MJ pe scena(Nu-s drogata)
    Data de inscriere : 25/09/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Criminal.Mind Sam Sept 26, 2009 8:05 pm

    Hmm...Imi place srialul,practic nu ma intereseaza grafica,sonorul si celelalte...Doar genul...Daca e interesant fireste ca ma uit...So...Domina actiunea,ce mai conteaz grafica si sonorul?Ichigo e un personaj(Nu prea cred ca unic) dar e de toata admiratia...Imi place ca e incapatatnat si se aseamana cu Renji :3...Iar personajul meu preferat e Inoue...Chiar daca e dusa saraca fata,are si ea un stil aparte...Pentru ca n-am vazut s-o placa prea multa lume din cauza "veseliei" ei...
    AkaneIzanami
    AkaneIzanami
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 15
    Varsta : 28
    Localizare : Tg-jiu
    Joburi/Distractii : avocatul diavolului
    Data de inscriere : 10/07/2010

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de AkaneIzanami Sam Iul 10, 2010 3:19 pm

    ah da XD cat mi-a placut mie animeul asta *___*
    ma rog... inca imi place XD"
    imi place mai ales ca e o combinatie intre aventura, actiune si comedie *____*
    personaje preferate?
    yoruichi si hisagi XDDDD
    tipa aia e pur si simplu geniala *___*
    felul ei de-a fi.... pervy, funny si.... oarecum serioasa O.o
    iar hisagi e exact genul meu de tip In love

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri

      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 10:49 am