~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+3
▫Đumi▫
...:::Michiyo:::...
Aly
7 participanți

    Pareri

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de Aly Mar Feb 10, 2009 9:02 pm

    Cand am vrut sa vad acest anime la recomandarea lui Yumi, nu l-am gasit decat dublat T_T.... mda... a durat ceva timp pana l-am gasit in japoneza si acum parerile. Pai, in primul rand Tohru, nu imi place, eu cred ca e cam idioata [scuze yumi Pareri 870575 ] dar asa cred, ma enerveaza faptul ca nu vede cat de mult tin baietii la ea... E optimista, cateodata, prea buna la suflet, dar cred ca daca nu ar fi ea, nu stiu cum ar fi animeul. Pareri 937263 Personajul preferat de mine e Kyo, fiindca chiar daca e pisica si pisica a fost lasata de-o parte, de multe generatii, imi place de el. Indura fiecare bataie pe care o primeste, chiar daca e lasat deoparte, totusi la scoala e foarte popular, arata bine Pareri 272813 , ador cum se imbraca Pareri 805747 si desi la inceput nu o prea apreciaza pe Tohru, pe parcurs tine la ea, si asta imi place. Mi-ar fi placut sa fi continuat seria anime, ca nu mi-a placut cum s-a terminat. Melodiile mi-au placut, dar nu stiu, cred ca se putea mai bine. Grafica nu e chiar asa de stralucita, dar merge. Imi place tema abordata, cu animalele, chiar e interesanta, poate de aia m-am uitat ca e cu animale. Cel mai mult ador faza cand ei se transforma inapoi in oameni, si sunt goi Pareri 805747 ... ce n-as da sa fiu si eu acolo Pareri 928401 .... gata, incep sa visez... acum parerile voastre, eu am scris prea mult XD
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 28
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Sam Feb 14, 2009 9:25 pm

    Am innebunit dupa desenul asta....e preferatul meu Pareri 805747:Pareri 805747:X:X:
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Sam Feb 14, 2009 9:59 pm

    ehe deci te rog ... eu l-am vazut prima Pareri 805747:X [ dintre Aly si Oana Pareri 937263 k asa de pe forum cred ca l-au mai vazut si altii ] ce pot sa zic despre el ... Pareri 278339 ... pai e comedie curata happy)Pareri 44727 ador fazele cand baietii se transforma de fata cu Tohru ...
    and Aly sa stii ca nu-mi mai place de Tohru ... acum imi dau si eu seama cat de prostuta e :-< ... si personajul meu preferat este tot Kyo-kun :x pentru ca e si pisica [ ador pisicile Pareri 805747 ] , e dragut , popular la scoala si multe altele ...
    eu una va recomand acest anime si va garantez ca veti rade pe saturate Pareri 896622
    Rayto
    Rayto
    Membrii
    Membrii


    masculin
    Numarul mesajelor : 37
    Varsta : 30
    Localizare : deep in the shadows^^
    Data de inscriere : 23/05/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Rayto Sam Mai 23, 2009 6:08 pm

    nu am vazut decat primele 3 episoade:))Pareri 937263(da rusine sami fie:p) pentru ca nu am mai avut chef sal vad:))dar cred ca o sal reiau:-?nush depinde de capriciile mele din acel moment:))
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 29
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Polaris Vin Aug 07, 2009 11:41 am

    Am văzut anime-ul acum câteva săptâmini... Mi se pare în regulă- nu ştiu de ce are genul romance, mie numai romance nu mi s-a părut a fi( dar mă rog, să trecem peste asta).
    Grafica este cam prăfuită- mi adus aminte de Itazura na kiss la capitolul ăsta- dar a fost ok. Personajele şi ele în regulă- deşi Thoru mi s-a părut urâţică în comparaţie cu restul personajelor.
    Dintre băieţi cred că-i prefer pe Yuki şi Shigure- nu ştiu de ce, îmi par drăguţi
    Spoiler:
    Soundtrackurile au fost drăguţe şi ele. Prin urmare, un anime destul de ok, după părerea mea.
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Vin Aug 07, 2009 12:30 pm

    Uhu~ anime-ul asta nu stiu ce sa zic dar mie una nu mi s-a parut cine stie ce, multi zic ca e foarte bun si ma rog multe altele dar pe mine una nu m-a impresionat cu nimic, chiar am incercat sa ma uit la el dar ma rog nu prea e asa cum zic toti >>'
    Asa acum grafica nu e cine stie ce si personajele (unele) sunt chiar destul de urate (sorry de exprimare) cum ar fi Thoru care nu prea mi-a placut si mi s-a parut exagerat, deci autorul parca numai acestui personaj i-a dat toate calitatile iar celorlalte nimic >>'' (inca nu inteleg de ce e asa popular anime-ul oo')
    Plus de asta o gramada de fee pe acolo care alearga dintr-o parte in alta si tot asa nimic diferit numai niste fete aiurite care apar si ele acolo o.o (I hate anime girls oo')
    In rest nu mai am ce sa zic , de fapt ba mai am ceva ca de exemplu povestea care e cam obisnuita adica daca tot faci ceva macar fa ceva unic nu ceva care mai este si la alte sute poate chiar mii de anime-uri oo'
    AkaneIzanami
    AkaneIzanami
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 15
    Varsta : 28
    Localizare : Tg-jiu
    Joburi/Distractii : avocatul diavolului
    Data de inscriere : 10/07/2010

    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de AkaneIzanami Dum Iul 11, 2010 1:03 pm

    da, inca un anime la care am ras pe saturate XD
    mi-a placut tare mult ideea de la care au plecat, respectiv cea cu zodiacul chinezesc XD
    dintre personaje cel mai mult mi-a plcut kyo *___*
    dar si kisa mi s-a parut tare draguta X3
    iar shigure mi s-a parut iarasi funny prin felul lui.... pervy de-a fi Pareri 937263
    iar ayame.... o-la-la *__*
    ma abtin sa zic ideea cu el si shigure ^///^"
    well... ce pot sa zic... merita sa-l vedeti ;D

    Continut sponsorizat


    Pareri Empty Re: Pareri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 12:02 am