~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Păreri

    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Păreri Empty Păreri

    Mesaj Scris de Polaris Dum Aug 09, 2009 9:21 pm

    Ce părere aveţi despre anime?

    Nu ştiu exact ce m-a determinat să-l văd, povestea nu mi s-a părut specială- mai degrabă foarte comună şi mă enervează faptul că este cataloga drept romance, şi nu apare nici măcar vreo scenă care să sublinieze asta.
    Grafica cam slăbuţă- iar m-a dus cu gândul la Itazura na kiss, seamănă foarte mult din punct de vedere al acestui aspect. Op/end nu am avut răbdare să le văd, chiar nu mi-au atras atenţia- parcă doar la endig mi-a plăcut meloda, atât.
    Personajele nu foarte speciale, cât se poate de normale şi de toate zilele.
    Nu a fost cine ştie ce, dar în anumite momente a fost plăcut să-l urmăresc.
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Păreri Empty Re: Păreri

    Mesaj Scris de Aly Dum Aug 09, 2009 11:46 pm

    Eu cand am inceput sa il vizionez era inca ongoing, dar acum sunt toate episoadele... insa am ramas pe la ep 6... cred... oarecum... interesant animeul dintr-un pct de vedere, acela fiindca ca se razbuna pe fostul ei prieten =.= dar de multe ori mi-a venit sa o omor... cum a zis si Mommy, animeul seamana cu Itazura na kiss... grafica nu e prea buna, personajele cam enervante dar sunt unele interesante, iar romance la fel... eu una nu am vazut si m-am cam lasat de anime.. .dar trb sa il continui... Openingul e reusit, imi place insa nu mai mult ca endingul ce il ador XD si acum il ascult de multe ori si chiar e frumoasa melodia...

    Edit:

    L-am terminat, si nu mi-a placut sfarsitul deloc... eu sper si cred ca va fi sezonul 2 fiindca nu are nici un sens cum s-a terminat, si ma asteptam la un kiss sau ceva marturisiri si nimic =.= place ca e comedie, insa ma asteptam la mai mult. Si cele doua melodii noi, nu prea imi plac ...

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:26 am