~Anime Heaven~

Personaj preferat Kaleido Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personaj preferat Kaleido Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+3
...:::Michiyo:::...
▫Đumi▫
..::Nina::..
7 participanți

    Personaj preferat Kaleido

    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Mier Feb 04, 2009 9:55 pm

    Personajul meu preferat Kaleido este Marion si Jonathan pentru ca sunt amuzanti si fac o echipa foarte buna impreuna.- https://img.photobucket.com/albums/v610/permanent-transition/anime/kaleido%20star/Kaliedo20Star01054_from_we-love-ani.jpg
    Si Anna desigur , sincer nu am un motiv pentru care sa fie preferata mea , pur si simplu mi-a atras atentia.Poate doar pentru ca este amuzanta si incearca sa faca lumea sa se simta bine.- https://2img.net/h/i212.photobucket.com/albums/cc94/VampiressEclipse/Kaleido%20Star/Anna2.jpg
    Personajul vostru preferat care este?
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Mier Feb 04, 2009 10:33 pm

    Peronajul meu preferat este Rosetta pentru ca este mereu ambitioasa , puternica ca mine ...
    Este cam incepatoare la capitolul "trapez" , precum sunt eu incepatoare la capitolul " gimnastica-aerobica " ... amuzanta uneori Personaj preferat Kaleido 16635 ... si destul de draguta ... deci ... la mine ramane ea personajul preferat ^^
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Lun Feb 16, 2009 6:27 pm

    Ei bine...mie imi place de Sora...nu stiu de ce...dar este foarte draguta si atunci cand isi impune ceva face tot pozibilul sa se indeplineasca....aproape ca mine....(nu pot sa zic ca am temperamentul ei....anyway...)
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de Aly Mar Feb 17, 2009 5:23 pm

    Preferatul meu din acest anime e Yuri, chiar daca e rau la inceput, totusi imi place de el. E foarte talentat, frumos si pe sfarsit o va ajuta pe Sora mult.--> https://media.photobucket.com/image/kaleido%20star%20yuri/enjoythesorrow/kaleido%20star/6.jpg iar dintre fete cred ca o aleg pe Ana, fiindca imi place cum face ea pe serioasa si arata senzational, si mai ales ca e foarte amuzanta.
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de SasuSaku Mier Feb 18, 2009 2:02 pm

    Deci Personaj preferat Kaleido 948719
    Personajul meu preferat este Sora Personaj preferat Kaleido 805747 In love pt ca..nu se da batuta niciodata, tzine mult la prieteni ,are un suflet bun..nici dusmanilor ei nu ii doreste raul...( deci seamana cu mn Personaj preferat Kaleido 948719 )
    Shi Leon...dc? pt ca este dragutz, misterios, pana la urma incepe sa o indrageaska pe sora...shi a iubit-o mai mult decat pe oricine pe sora lui ( sper sa fie la fel de iubitor shi fratziorul meu Personaj preferat Kaleido 805747 )


    https://2img.net/h/i39.photobucket.com/albums/e158/aly_little_angel/sora_leon_00.jpg
    https://2img.net/h/i120.photobucket.com/albums/o188/Lieza_Elk/KaleidoStarepisode49002_0003.jpg
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de Polaris Dum Iul 12, 2009 8:31 pm

    Am două pesonaje preferate, care mi-au plăcut încă de la început.
    Prima este Sora, protagonista. Îmi place mult firea ei veselă, mereu zâmbitoare, care nu se dă bătură şi face orice pentru a-şi îndeplini visul.
    Apoi, este Leon. El, cel misterios la început, a ajuns să fie atât de aproape de Sora şi să o vadă în ea pe sora lui moartă, Sophie. Este un acrobat excelend, uneori am arogant, însă întotdeauna elegant.
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Vin Iul 17, 2009 12:09 pm

    ~ Layla: este un personaj foarte frumos caracterizat prin dorinta de a fi perfect de a lasa totul in urma ta si a deveni ceva mai bun si a face orice pentru a fi mai bun. Layla este o fiinta perfercta si invidiata de foarte multa lume. Datorita trecutului ei relativ tragic a vrut intr-o oarecare masura sa demonstreze ca este foarte buna, si a reusit.
    Apropierea ei de Sora a ajutat-o foarte mult si a transformat-o intr-o persoana foarte buna si speciala atat pentru Sora cat si pentru cei din jurul ei. Este o fiinta interesanta si in unele momente chiar semanam foarte mult.

    ~ Sora:
    acest personaj aspira si el sper perfectiune insa micile obstacole din viata ei de care se loveste odata si odata o impiedica uneori sa faca asta. Este foarte ambitioasa si face orice pentru a-si atinge scopul si limitele. Ocazia ei de a lucra cu Layla a motivat-o foarte bine sa devina mai buna, macar sa ajunga la un nivel apropiat cu cel a lui Layla.
    Si Sora este o fiina foarte draguta, de mica a fost impresionata de circ si a dorit ca si ea cand va fi mare sa devina la fel ca acele acrobate care le vedea in copilaria ei.
    Un personaj de-a dreptul complex si foarte interesant.

    Continut sponsorizat


    Personaj preferat Kaleido Empty Re: Personaj preferat Kaleido

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 11:39 pm