~Anime Heaven~

Personajul preferat Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Personajul preferat Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+6
Polaris
SasuSaku
Yuu-chan
Aly
▫Đumi▫
..::Nina::..
10 participanți

    Personajul preferat

    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Personajul preferat Empty Personajul preferat

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Mier Feb 04, 2009 6:53 pm

    Pai , aici vom scrie personajul preferat din anime-ul Naruto
    Personaj feminin :
    -Hinata: https://2img.net/h/i410.photobucket.com/albums/pp190/FindStuff2/Anime/hinata/hinata-8.jpg
    -Kurenai: https://2img.net/h/i49.photobucket.com/albums/f284/hakudoshi09/naruto/kurenai-3.jpg
    De ce? Pentru ca Hinata este timida ,aici se aseamana cu mine , iar Kurenai este puternica si frumoasa.
    Personaj masculin:
    - Kiba[care il include si pe Akamaru]: https://2img.net/h/i96.photobucket.com/albums/l175/fuzzo37/Kiba_Akamaru.jpg
    - Sasuke: https://2img.net/h/i621.photobucket.com/albums/tt297/telebricoshawn/SASUKE.jpg
    De ce? Pentru ca Kiba si Akamaru imi par a fi buni prieteni iar prietenii adevarati ii ador , iar Sasuke pentru ca are setea aia de razbunare care-mi place mie.
    Personajul vostru preferat care este? [pot fi si mai multe]
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Mier Feb 04, 2009 7:18 pm

    umm...sa vedem ...
    personaj feminin :
    -Hinata - e la fel de timida ca mine Personajul preferat 16635
    -Tenten - puternica , desteapta si draguta ^^

    personaj masculin :
    -Neji - pai destul de misterios , destept and dragut Personajul preferat 696396
    -Sasuke - pai e si el detul de misterios si cum a mai spus si Nina .. are acea sete de razbunare ^^
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Aly Joi Feb 05, 2009 9:45 pm

    Sa vad, cred ca am si eu o lista lunga...
    -Hinata: pentru ca e timida, puternica, il iubeste cu adevarat pe naruto, desii ii e frica sa ii spuna=> in concluzie, seamana cu mine
    -Naruto: e puternic, curajos [cateodata XD], vrea sa ajunga departe [adica hokage] si e super funny [mai ales cum se cearta cu sasuke Personajul preferat 937263 ]
    -Shikamaru: e foarte haios cum lenea pe care o are in el, il face sa fie comic, e linistit, destept, si are puteri mari desi nu vrea sa le foloseasca Personajul preferat 16635
    -Neiji: chiar daca la inceput m-a cam enervat acum incepe sa imi placa, fiind puternic, frumos Personajul preferat 272813 si misterios [cum a zis Yumi]
    -Gaara: la fel si la el, la inceput m-a cam enervat, desi povestea lui e demna de admirat, find trista, si pana la urma se imprieteneste cu Naruto, si asta imi place, mai ales ca e puternic si va deveni Hokage.
    Yuu-chan
    Yuu-chan
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 34
    Varsta : 29
    Localizare : Ala, bala, portocala ~.~ is de aici...nup...de acolo...sau mai bine...de dincolo xD
    Data de inscriere : 03/02/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Yuu-chan Vin Feb 06, 2009 11:48 am

    Personaje masculine:
    Naruto Uzumaki ~ este un baiat foarte zapacit, mai ales la inceput, dar pe parcurs se maturizeaza si devine din ce in ce mai puternic. El este foarte curajos si ambitios. La inceput nu prea are prieteni, dar reuseste sa se integreze. Imi place felul lui de a fi, ma amuza ^^
    Sasuke Uchiha ~ well...imi place pentru ca e matur, inteligent si lupta foarte bine. Si el e ambitios si nu renunta, vrea sa-si indeplineasca visul de a-l omori pe fratele sau, Itachi, iar pentru asta face multe sacrificii. Cred ca e un personaj demn de admiratie.

    Personaje feminine:
    Hinata Hyuga ~ desi este timida, a gasit in ea puterea de a deveni mai puternica; e destul de ambitioasa si draguta cu toti ^^
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de SasuSaku Vin Feb 06, 2009 9:18 pm

    Pai...la mn kred ca este evident Personajul preferat 937263 mda oricum Personajul preferat 948719
    Dintre:
    FeTe:
    -Sakura Haruno, de ce? Pai...seamana cam mult cu mn...adika ca shi caracter...suntem cam egale...shi eu sunt instare sa fak orice pt cnv pe care iubesk...prietenoasa, etc Personajul preferat 948719 shi cand ma enerveaza cnv...thoamne..kred ca sunt mai rau dekat ea Personajul preferat 937263Personajul preferat 44727

    BaIeTi:
    -Sasuke Uchiha, de ce? Pt ca...este misterios..cea ce imi place molt...cum ziceatzi shi voi despre" setea aia de razbunare", dragutz, destept....puternik
    -Neji Hyuga, de ce? Pai cam la fel....doar ca de el nu imi place intratata Personajul preferat 948719
    - Naruto Uzumaki...de ce? Pt ca este simpatik, prietenos, destul de dragutz mai ales in shippuden, are o inima mare...are un scop in viatza..cea ce il tzine in frau shi de care nu se lasa....shi este un prieten de nadejde... Finger
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Polaris Mar Iul 07, 2009 11:46 am

    Păi, să vedem...
    Pesonaje feminine:
    1. Temari - îmi place la nebunie felul ei de a fi, modul în care se luptă şi tehnica pe care o foloseşte.
    2. Hinata - întotdeauna mi-a plăcut acest personaj. Deşi este timidă şi se teme să lupte, până la urmă reuşeşte să treacă peste toate aceste piedici şi dovedeşte că are stofă de ninja.
    3. Sakura- sau mă rog, Sakura din Shippuuden -noua Sakura este mult mai puternică, un ninja medical foarte bun şi una dintre cele mai iscusite eleve ale lui Tsunade.
    Personaje masculine:
    1. Sabaku no Gaara - încă din prima clipă a fost un personaj extrem de ciudat, misterios şi puternic. În seria Shippuuden este liniştit, calm şi foarte, dar foarte drăguţ.
    2. Sasuke - nu ştiu de ce-mi place personajul, ar trebui să-l detest pentru că şi-a părăsit prietenii, dar pur şi simplu nu pot- şi iar mă întorc la seria Shippuuden în care este de-a dreptul extraordinar.
    3. Neji - nu l-am ales pentru că-mi place enorm de mult cum arată, ci pentru că îi admit tehinca de luptă.
    Moony
    Moony
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 61
    Varsta : 29
    Localizare : ba pe Luna,ba pe Terra
    Stare de spirit : Stau ji muzicesk:D
    Data de inscriere : 11/07/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Moony Dum Iul 12, 2009 7:10 pm

    Shikamaru-parca e frate-meu! bine,eu nu sunt asa de desteapta ca el,dar avem amandoi o lene imensa.se chinuie sa ramana in afara actiunilor si fara voia lui se vede prins in mijlocul lor.e gata sa isi ajute prietenii.
    Sasuke-pur si simplu arata destul de binisor
    Gaara-m-am imbolnavit de "gaarita" vara trecuta.are un trecut trist,dar la final se imprieteneste cu naruto si isi invinge ura
    Kakashi-sensei pus pe glume,gata sa isi exaspereze elevii Pissed of la prima vedere nu pare in stare de mi nimic,insa e puternic si e misterios cu masca aia a lui

    Sakura-la inceput nu mi-a placut,dar apoi a devenit puternica si a renuntat la firea ei de mai inainte
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:16 am

    ~Sasuke: este un personaj complex carete intimideaza practic de la inceput si te atrage prin felul lui de a fi datorat trecutului acestuia. Imi place mult in primul rand grafica lui mai apoi personalitatea care i-a fost acordata. Incearca foarte mult sa fie mai bun decat fratele sau pentru a reusi sa il invinga prin asta razbunandu-si familia si intreg clanul [cea ce si reuseste in Shippuden]
    ~Itachi: personal, este personajul meu preferat din Naruto, si nu ma refer aici la felul cum arata, ci la personalitatea, inteligenta lui. Nu inceteaza sa ma uimeasca! E un personaj special, care impresioneaza prin viteza si prin stilul sau de lupta.
    Nu as spune ca e un personaj evil, mai degraba are propria lui agenda si pentru a-si indeplini obiectivele e in stare de orice. Ceea ce in viziunea mea e un lucru de apreciat. Ca sa-ti deplinesti visul trebuie sa fi in stare de orice.
    Ino-chan
    Ino-chan
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 35
    Varsta : 29
    Localizare : Just a Stupid City...--_--"
    Joburi/Distractii : o. O job/sc..distractii...whit my friends :X
    Stare de spirit : Whatever...
    Data de inscriere : 19/07/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Ino-chan Mar Iul 21, 2009 12:13 pm

    Ino- O iubesc Personajul preferat 805747 adica ma iubesc Personajul preferat 937263 [ sa fiu serioasa Personajul preferat 696396 ] , imi place mult, e frumoasa, simpatica, puternica si seamana mult cu mine... Personajul preferat 948719
    Sakura- eee..nu renunta niciodata, simpatica, o prietena de nadejde etc Personajul preferat 696396
    Sasuke- :-" da....dragut, puternic, misterios, adorabil, istet,...ce mai trebe? Personajul preferat 805747
    Serena C.C.
    Serena C.C.
    Lelouch addicted <3
    Lelouch addicted


    feminin
    Numarul mesajelor : 325
    Varsta : 31
    Localizare : Anime City
    Stare de spirit : in love :X
    Data de inscriere : 02/02/2009

    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Serena C.C. Mier Iul 29, 2009 3:46 pm

    Well..Naruto, este energic...si tine la prietenii lui foarte mult, este in stare de orice pentru ei.Este cam naiv, dar si inteligent (atunci cand vrea Personajul preferat 937263) si nu stiu..pur si simplu acest personaj m-a atras cel mai mult Personajul preferat 948719 si desigur Hinata, timida si iubitoare :)

    Continut sponsorizat


    Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:17 pm