~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Pareri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Pareri

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Pareri Empty Pareri

    Mesaj Scris de Aly Mar Feb 10, 2009 11:01 pm

    Primul meu anime vizionat cu instrumente muzicale, si cu muzica anilor vechi care e foarte frumoasa. Pareri 272813 Nu mai tin minte exact cum l-am vazut, dar de cand am vazut prima oara primul episod, mi-a placut si uite asa l-am vazut pana la sfarsit. Imi place de Kahoko ca nu e tupeista, nici enervant de inocenta.... mai ales imi place cum canta la vioara, desi uneori exagereaza. Desi are prin preajma ei multi baieti, ea nu se prea da in vant dupa ei. Desi eu as vrea ca ea sa ramana cu Hihara sempai [ Pareri 928401 preferatul meu] dar mi-ar placea sa ramana si cu Ken-kun [si el arata bine Pareri 928401 ] dar o sa vedeti voi cu cine o sa ramana ea. Sunt unele momente in care ma enerveaza, si tot in acelasi timp, imi plac. XD Chiar ador partile cand muzica apare si e asa de frumoasa, inca de multe ori, parca o invat si o cant si eu. Openingul de la acest anime, zic ca e foarte reusit, ador muzica si mai ales ca nu e asa de exagerata. Pareri 805747 Si melodia de la sfarsit e reusita, dar parca mai mult prefer pe cea de la inceput Pareri 805747. Grafica e extraordinar de reusita, si tema magnifica.

    Astept si alte pareri al celor ce au vazut animeul Pareri 948719

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:26 am