~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Păreri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Păreri

    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 29
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Păreri Empty Păreri

    Mesaj Scris de Polaris Mar Aug 04, 2009 1:38 pm

    Ce părere aveţi despre acest anime?


    Cred că a fost unul dintre primele anime pe care le-am văzut... Mi-a plăcut mult şi-mi place şi acum- uneori am chef să văd anumite episoade care mi s-au părut de-a dreptul fantastice şi nu mă satur niciodată de ele.
    Grafica este bună, soundtrackurile mi-au plăcut la nebunie, iar personajele au fost şi ele extrem de frumos conturate.
    Povestea a fost pentru mine ceva nou, ceva care m-a dus de multe ori cu gândul la o poveste de viaţă, deoarece în ciuda manevrelor imposibil de executat pentru un om în viaţă, a avut multe părţi realiste şi din care se puteau desprinde învăţături preţioase.
    RyukaPhantomhiver
    RyukaPhantomhiver
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 4
    Varsta : 26
    Localizare : Peste tot xD
    Data de inscriere : 23/06/2011

    Păreri Empty Re: Păreri

    Mesaj Scris de RyukaPhantomhiver Joi Iun 23, 2011 7:16 pm

    Omg,cand eram mica ma uitam incontinuu la asta! Kawaii

      Subiecte similare

      -
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri
      » Pareri

      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 2:16 pm