~Anime Heaven~

Story R.O.D Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Story R.O.D Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Story R.O.D

    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Story R.O.D Empty Story R.O.D

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Joi Feb 05, 2009 3:13 pm

    N-am gasit alta Story R.O.D 937263 daca gasiti ceva mai bun si mai bine explicat va rog sa-l puneti aici

    Noii agenti sunt trei surori frumoase.Toate au aceeasi capacitatea de a manipula hartia ca Yomiko. Fiecare are un talent special: Maggie are capacitatea speciala de a folosi hartia pentru a se apara de atacuri; Anita poate manipula hartia ca sa atace de la distanta mica; Michelle este specializata in folosirea hartiei pentru a ataca de la distante mari.
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Story R.O.D Empty Re: Story R.O.D

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Dum Feb 15, 2009 8:25 pm

    Inm timpul unei calatori la Hong Kong , Nenene le intalneste pe cele trei surori, Michelle, Magie si Anita, care trebuie sa aiba grija de ele in timpul vizitei sale.La hotelul unde trebuia ea sa stea este bombardat si devine in scurt timp ostatica unui rival gelos.Cele 3 surori o salveaza si devin garda ei de corp.Fiecare sora poate manipula hartia la fel ca Yomiko, desi in mod semnificativ mai putin puternica si mai mult concentrata in domeniul de aplicare.Primele episoadfe se ocupa mai mult cu o doza de comedie si arata nervozitatea lu' Nenene pe cele 3.

      Subiecte similare

      -
      » Story
      » Story
      » Story
      » Story
      » Story

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 9:53 pm