~Anime Heaven~

huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


5 participanți

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    KonaKonata
    KonaKonata
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 2
    Varsta : 31
    Localizare : pierduta printre firele dughenei mele de calculator...
    Stare de spirit : inspirata...norocul meu ca sunt o scriitoare buna...
    Data de inscriere : 16/12/2009

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Empty huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    Mesaj Scris de KonaKonata Joi Dec 17, 2009 10:51 am

    Aha...deci buna!My name is ALice, si am 16 ani, aproape 17.Culoarea mea favorita e albastru...mama cate detalii mai dau si eu...anime-ul meu favorit e Lucky Star Kawaii si da, stiu ca par copilaroasa, si da, recunosc ca sunt, doar sa nu ma injure cineva, pentru ca atunci stiti ce o sa fac??!O sa-i spun adminului.Si nu glumesc!Apropo, lumea spune ca sunt o scriitoare buna[minciuni,minciuni] asa ca cat de curand cred ca o sa fac un fic.N-am nici o idee despre ce ar fi sau ce personaje ar avea. ??? Oricum, eu sunt gemeni, deci nu pot spune ca sunt in toate mintile...si asta e adevarul.Ca sa fiu sincera, nu cred ca mi-am facut vreodata un profil tip Crazy Girl, din acelea cum sunt acum foarte la moda,petru ca pur si simplu nu suport atatea culori.Deci...sunt o old-scholled.Si asta e adevarul.Sa ma transform peste noapte intr-o fata la moda...no way!Sper ca va va placea de mine.Apropo, am ochii caprui si ma mandresc cu ei.Nu uitati sa ma comentati!Altfel... Hi hi hi...
    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Empty Re: huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Joi Dec 17, 2009 8:03 pm

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... 937263 Frumoasa descriere, imi place =]. Astept fic-ul totusi, sunt curioasa daca lumea zice adevarul :]. Avem cateva in comun, ceea ce e bine.
    Pai... Welcome, distractie placuta, Happy Posting, etc.etc.

    P.S.: Si sper sa se trezeasca cineva din morti, acum, in vacanta huh friends...v-ati pricopsit cu mine... 35209
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Empty Re: huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    Mesaj Scris de Aly Vin Dec 18, 2009 12:02 am

    off: in sfarsit dau si eu de pc =.= windows reinstalat si am avut ceva de lucru doar cu instalarea programelor >>"

    on: in sfarsit un membru nou si sys XD eu m-am trezit din morti; a da, bun venit, place si mie descrierea si cum zice una dintre reguli XD fara injuraturi [atat va trebuie huh friends...v-ati pricopsit cu mine... 35209 ]

    Have fun and happy posting.
    Serena C.C.
    Serena C.C.
    Lelouch addicted <3
    Lelouch addicted


    feminin
    Numarul mesajelor : 325
    Varsta : 31
    Localizare : Anime City
    Stare de spirit : in love :X
    Data de inscriere : 02/02/2009

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Empty Re: huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    Mesaj Scris de Serena C.C. Mar Dec 22, 2009 3:35 pm

    Helloow xD sorry for being so late >.<
    Bine ai venit pe forum!
    Have fun & postari placute xD
    See ya!
    avatar
    DreamsKeeper
    Membrii
    Membrii


    Numarul mesajelor : 8
    Varsta : 114
    Data de inscriere : 18/10/2009

    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Empty Re: huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    Mesaj Scris de DreamsKeeper Joi Dec 24, 2009 9:57 pm

    salutare si bine ai venit

    Continut sponsorizat


    huh friends...v-ati pricopsit cu mine... Empty Re: huh friends...v-ati pricopsit cu mine...

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 2:51 pm