~Anime Heaven~

Manga preferata Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Manga preferata Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Manga preferata

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Manga preferata Empty Manga preferata

    Mesaj Scris de Aly Joi Sept 10, 2009 1:02 am

    Cum zice si titlul, manga preferata...

    Eu nu am una, am mai multe...

    1. Ai wo Utau Yori Ore ni Oborero! - am dat din intamplare peste el, si pur si simplu a devenit numeber 1 in top manga... pur si simplu e magnifica povestea, iar personajele cute and cool Manga preferata 805747 nu le pot sa nu le ador XD

    2. Ai Ore! - well, e continuarea celei mentionate mai sus, si nu pot sa nu o pun si pe ea in top xD si mai ales, fiindca aici i-au o intorsatura ciudata lucrurile, si e mult mai interesanta decat cealalta, dar fiindca e inca ongoing ramane pe locul 2.

    3. The one - destul de lunga, dar destul de interesanta... contine povestea unei fete care dupa ce moare bunica ei, se apuca serios de modeling, si devine una dintre cele mai faimoase, dar desigur toate au un pret, mai ales iubirea, si aceasta manga m-a cuprins datorita frumusetii pe care o detine, si mai ales a personajelor... merita citita.

    4. Shugo Chara - ei bine, ea a cazut rau de tot in top, si poate nici nu va mai fi ^^ a inceput sa nu imi mai placa, si mai ales sa ma dezamageasca, dar a inceput sa se complice total, si mai bine ramane deocamdata pe 4.

    Asta e tot, deocamdata Manga preferata 35209
    Cherry*chan
    Cherry*chan
    ~Cherry mix~
    ~Cherry mix~


    Numarul mesajelor : 48
    Varsta : 29
    Data de inscriere : 23/07/2009

    Manga preferata Empty Re: Manga preferata

    Mesaj Scris de Cherry*chan Vin Sept 11, 2009 10:19 pm

    etto..daca tot suntem la manga preferata , zic top 5 ^^

    1. Special A ~ cu toate ca deja incepuse sa se cam lalaiasca actiunea ,mi'a placut foarte mult <3 (dar parca nu mai mult decat animeul *m'dah...tot Special A e si animeu' meu preferat :3 *)

    2. Kitchen princess ~ mi'a [;acut lafel de mult ca si Special A , dar totusi am vrut sa ma hotarasc care imi place mai mult , deci asta a ramas pe locul II. Oricum , mi'a placut foarte mult*in sfarsit o manga in care actiunea sa nu fie previzibila* si in unele capitole m'a impresionat pana la lacrimi *m'dah...uneori chiar mi se pare ca's prea sensibiloasa >.< *

    3. Cherry Juice ~ fosta locul I ...nu zic decat ca mi'a placut "poza de final"

    4. Orange planet ~ la inceput nu prea m'a atras , dar cand a inceput sa'mi placa nu m'am putut oprii pana n'am terminat'o in ziua aia ...totusi , nu s'a terminat cum vroiam eu >.<

    5. Moe Kare!! ~ prima manga pe care am citit'o , deci cea mai veche din top *de fix 3 luni si o zi * ....nu m'as fi gandit ca o sa reziste atat de mult , avand in vedere ca a fost prima...

    si alte manga'uri care imi plac mult: Murder Princess , Romeo x Juliet , Fall In Love Like a Comic! , Fall In Love Like a Comic! Continued , Kimi wa Girlfriend , Anti-Gravity Boy ...sper ca n'am uitat vreouna >.>

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 11:35 pm