~Anime Heaven~

Innocence Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Innocence Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Innocence

    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Innocence Empty Innocence

    Mesaj Scris de Polaris Sam Iul 18, 2009 10:51 am

    După părerea vostră, care este cea mai tare "inocenţă" ?


    Păi, în stagiul în care mă aflu eu momentan nu pot spune că cunosc foarte multe manifestări ale inocenţei, însă am câteva care îmi plac foarte mult.
    Primul ar fi Crown Clown lui Allen. Îmi pare cel mai echitabil, deoarece poate să distrugă la propriu, dar poate şi doar înlătura răul dintr-un Akuma. Acum a devenit stabil, la început avea câteva puncte slabe deloc neglijabile.
    Apoi, îmi place mult puterea Mirandei de a manipula timpul. Adică mi se pare fascinant să te joci cu timpul şi să-l manevrezi aşa cum îţi place ţie. Ceea ce mă deranjează, însă, este acea limită de timp şi că totul revine la normal după ce se scurge.
    Aş putea spune că-mi plac şi cele ale lui Kandan şi Lenalee Lee, dar nu chiar aşa mult.

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 8:02 pm