~Anime Heaven~

Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


5 participanți

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Sam Apr 25, 2009 1:59 pm

    Vreau sa vad parerile voastre ce ati face? Stres
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de Aly Sam Apr 25, 2009 7:17 pm

    Yoy... buna intrebare 0.0 sincer... m-as mira k ea exista Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 937263 apoi as face putin crize care m-a trimis in iad XD dar il intalnesc eu acolo Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 35209 [fara sansa Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 937263 ]
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Sam Apr 25, 2009 8:04 pm

    Eu cred ca as sari in apa...Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 937263....sau as incerca sa sar la gatu lu' Enma Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 937263....Domane ce ideei am si eu...Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 937263
    Rayto
    Rayto
    Membrii
    Membrii


    masculin
    Numarul mesajelor : 37
    Varsta : 31
    Localizare : deep in the shadows^^
    Data de inscriere : 23/05/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de Rayto Sam Mai 23, 2009 6:20 pm

    :))toti ne putem da curajosi dar sa fim seriosi ca pe toti ne infioara numai termenul de iad,ce sa mai zis sa te pomenesti cu o fata cu ochii rosii care te cara cu barca prin ceata:))eu cred ca mias pastra tipetele si crizele pentru cand ajung in iad iar de fata cu ai voi fi demn si tacut:)) (sper:)) )
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Dum Mai 24, 2009 7:11 pm

    Ai dreptate...intr-un fel...dar eu as tipa pana as ramane muta...in fine...si dupaia m-as ruga de ai sa ma lase sa traiesc prin semnele mutilor Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? 937263
    Polaris
    Polaris
    Mechanic maid
    Mechanic maid


    feminin
    Numarul mesajelor : 228
    Varsta : 30
    Localizare : On the moon
    Joburi/Distractii : Cartea de pe birou, desenul neterminat, muzica dată la maxim şi anime/manga.
    Stare de spirit : Plutesc printre nori, deci aeriană^^
    Data de inscriere : 29/06/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de Polaris Dum Iul 12, 2009 8:47 pm

    Păi, dacă m-ar duce în Iad, chiar nu aş avea ce să fac... Adică, cunoscând-o pe Ai cea rece şi serioasă, ar fi inutil să ţip şi să-o rog să mă lase să plec. Iar de cerut explicaţii; ei bine, nu prea cred că mi-a răspunde, ci mi-ar da o replică de genul: ' Ştii prea bine ce ai făcut. '
    Dar m-aş consola cu gândul că cea/cel care m-a trimis în Iad o să ajungă şi el acolo când moare.
    Moony
    Moony
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 61
    Varsta : 29
    Localizare : ba pe Luna,ba pe Terra
    Stare de spirit : Stau ji muzicesk:D
    Data de inscriere : 11/07/2009

    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de Moony Mier Sept 09, 2009 6:21 pm

    Hm,cred ca in prima faza m-as uita in jur si m-as pisca,sa fiu sigura ca n-am un cosmar.
    Apoi mi-as storace creierii incercand sa imi dau seama cine mi-a facut cadou aceasta frumoasa calatorie.What the...
    Probail ca as scoate si cateva tipete cand as ajunge la destinatie.Nu stiu,ceva de genul.Dar mai bine sa nu aflu

    Continut sponsorizat


    Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad? Empty Re: Ce ai face daca Enma te-ar duce in iad?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 3:49 am