~Anime Heaven~

Dragoste pierduta Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Dragoste pierduta Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


5 participanți

    Dragoste pierduta

    Sondaj

    Ce parere aveti despre acest fic ?

    [ 2 ]
    Dragoste pierduta Bar_left40%Dragoste pierduta Bar_right [40%] 
    [ 0 ]
    Dragoste pierduta Bar_left0%Dragoste pierduta Bar_right [0%] 
    [ 3 ]
    Dragoste pierduta Bar_left60%Dragoste pierduta Bar_right [60%] 
    [ 0 ]
    Dragoste pierduta Bar_left0%Dragoste pierduta Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Dragoste pierduta Bar_left0%Dragoste pierduta Bar_right [0%] 

    Total voturi: 5
    Sondaj inchis
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Mier Mar 25, 2009 8:56 pm

    mda nu stiu daca e o idee buna sa-l postez dar fie -__-" sper sa va placa si ierati-mi greselile >.<

    Capitolul I

    15.09.2008
    *Draga Jurnalule …

    Stiu ca abia m-am trezit si deja iti scriu insa simt iar nevoia de a ma descarca cuiva … astazi incepe scoala … nu-mi vine sa cred …parca ieri incepea vara … vara …un anotimp care imi aduce aminte de atatea amintiri placute insa si unele dureroase … a trecut deja 2 luni de la accidentul parintilor mei … abia mi-am revenit din acea stare de melancolie … prietenii mei … mai bine spus doar Alexandra mi-a fost mereu aproape facandu-ma sa trec peste orice obstacol … ceilalti … ei bine cum ti-am mai “zis” ceilalti m-au uitat complet de la cearta cu Marius … se pare ca nu-mi erau prieteni adevarati doar profitau cand stateau cu mine … ei bine gata ! asta a fost in trecut si nu mai vreau sa-mi amintesc de aceea zi … acuma te las … e timpul sa ma pregatesc sa plec la scoala…*

    Dupa ce termina de scris , o fata in varsta de 15 ani lasa micul ei “prieten” pe noptiera dandu-se jos din pat si ducandu-se la baie pentru a se pregatii pentru noul an scolar.Avea un par rebel , roscat si ochii verzi de culoarea smaraldului . Isi lua din dulap o fustita scurta rosie , un tricou roz cu mici modele de culoare alba , iar ca incaltaminte o pereche de sandale tot de culoare alba . Dupa ce termina de imbracat , isi lua ghiozdanul primit de la parintii ei si cobori la parter , ducandu-se in bucatarie . Observa ca ceasul anunta deja ora 8:30 .
    -Poftim?!?! Intreba uimita fata . Nici bine nu m-am trezit ca deja sa si facut atata !?! Uff … iar nu mai am timp sa mananc … fie o sa-mi iau ceva de la butic.
    Dupa ce se asigura ca totul este in regula , parasii casa. Pe drum multe amintiri pe care ea nu vroia sa si le aminteasca ii reveneau alert in minte
    *De ce … de ce trebuia sa se intample asta ? Nu mi-am dorit decat sa fiu iubita si am primit in schimb decat multa suferinta…*
    Insa gandurile fetei fusese spulberate de o voce cunoscuta …
    -Simo-chan …. Simo-chan! O srtiga intruna o fata tot de 15 ani . Avea parul negru precum cele mai intunecat abis , iar ochii ii avea de un negru-mov nemainatlnit . Era imbracata cu un tricou negru cu un scris de culoare alb si o fustita galbena . In picioare avea o pereche de sandale negre .
    -aaa…tu erai Alexandra … scuze ca nu te-am auzit …
    -Nu ai dece sa-ti ceri scuze ! Trebuie sa ajungem la deschidere scolii.
    -Mda…ai dreptate .
    Pe drum Alex ,asa obisnuia Simona sa-i spuna celei mai bune prietene, o anuntase ca parintii ei vor pleca la niste prietenii , iar ea va putea venii sa doarma acasa la Alex.Simi fusese foarte incantata de aceasta idée. Macar stia ca nu va mai dormii singura intr-o casa imensa.
    Timpul trecuse si deja cele 2 fete ajunsera la scoala la timp pentru discursul tinut de directoare care desigur ii facea e totii elevii liceului sa adoarma , iar altii sa stea sa analizeze cat de mult s-au schimbat colegii sau cum s-au imbracat etc…
    Dupa vreo 30 de minute , directoare termina discursul , poftindui pe elevii sa intre in clasele lor si sa-si astepte dirigintele/diriginta in liniste.Desigur ca nu fusese intocmai cum spusese “draga” lor directoare. In toate clasele se putea observa cum copii stateau catarati pe bancii , ascultand muzica , intr-un cuvant ,facand totul de capul lor.
    Intrand in clasa,Simi isi puse ghiozdanul in ultima banca de la fereastra . Acolo era obisnuita sa se aseze de cand era mica , in clasa I . Alex isi pusese si ea geanta in banca din fata lui Simi pentru ai fii mereu aproape . Normal doar erau bune prietene de cand erau mici . Simi se aseza in banca , sprijinindusi capul de geamul rece si incepu sa asculte muzica la mp3 in timp ce privea plictisita peisajul de afara.
    Deodata in clasa , toate fetele , cu exceptia celor doua , se ingramadisera la usa bucuroase , parca asteptand pe cineva . Asa se si intamplase . Pe usa isi facu aparitia un baiat inalt , cu parul roscat si ochii de un negru rosiatic . Era imbracat cu o camasa neagra descheiata desigur la primii trei nasturi , lasand sa se vada un corp bine lucrat , o pereche de blugi si in picioare o pereche de adidasi. Acesta era insotit de un baiat cu parul saten si ochii verzi , si multe domnisoare ce vroiau numerele lor de telefon sau chiar o intalnire.
    Simona , auzind chiuiturile colegelor ei vru sa vada ce se intampla , insa ramasese total socata …

    Personajele :
    Simona : https://2img.net/h/i121.photobucket.com/albums/o226/niki678678/animeredbeachgirl.jpg
    Alexandra : http://www.quizilla.com/user_images/A/AR/ARY/ARYA13013/1212354882_3561_full.jpeg
    Marius : https://2img.net/h/i657.photobucket.com/albums/uu293/twilightmoonvampira/Anime_Boy_by_itachinejilover.jpg

    Am pus si un sondaj pentru a vedea parerea voastra fata de fic , in functie de voturi voi stii daca sa inchid sau nu topicul -.-"
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Mier Mar 25, 2009 9:02 pm

    E marfa.....chiar imi place nu pot sa zic...decat ca am ramas perplexa.

    Te pup Dragoste pierduta 43452
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de Aly Mier Mar 25, 2009 9:11 pm

    Wow... chiar imi place Dragoste pierduta 805747 Dragoste pierduta 805747 in sfarsit, pui un fic de-al tau Dragoste pierduta 805747 si sincer, abia astept sa vad ce urmeaza Dragoste pierduta 44727 chiar ma tii in suspans... serios vorbesc... desi nu e lung, ai scris perfect si la subiect tot, descris personajele bine, si ce superbe sunt pozele Dragoste pierduta 805747 abia astept sa pui continuarea si sa stii k nu e o porcarie XD chiar e tare Dragoste pierduta 805747 gambate Dragoste pierduta 111897
    Aolani
    Aolani
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 134
    Varsta : 26
    Localizare : Onesti
    Joburi/Distractii : Drawing freely during the rest nothing
    Stare de spirit : meow, meow
    Data de inscriere : 14/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de Aolani Mier Mar 25, 2009 9:18 pm

    E gorzava!!! Please Te rog sa pui continuarea pentru ca e foarte buna povestea.Si sa stii k nu am observat greseli Dragoste pierduta 805747
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Joi Mar 26, 2009 7:58 pm

    Capitolul II

    Simona , auzind chiuiturile colegelor ei vru sa vada ce se intampla , insa ramasese total socata …
    Era chiar fostul ei prieten din vara . Nu credea ca va pica in acelasi liceu si mai ales in aceasi clasa cu el . Deodata simti cum toata clasa se invartea in jurul ei . Alex o vazu ca nu se simte bine si hotari sa o duca repede la baie .
    -Simo-chan … Simo-chan … te simti bine ? se auzea strigatul ingrijorat al fetei ,insa fara raspuns . Simona ramasese total socata . Nu putea scoate nici macar un sunet.
    Ajunse in baie , Simona cazu in genunchi si-si imbratita trupul , tremurand toata . Nu vroia sa mai treaca prin experienta din vara . Suferise foarte mult dupa acele incidente . Niciodata nu intelesese de ce nu putea fii si ea odata pentru totdeauna fericita .
    Vrand sa-si linisteasca prietena , Alex o lua in brate , stergandui lacrimile ce izvorau din ochii fetei . Tinea foarte mult la Simona si nu vroia sa o vada suferind .
    Dupa cateva minute , cele doua ajunsera inapoi in clasa , indreptanduse fiecare catre banca lor. Nu dura mult si aparu si un profesor , imbracat intrun costum albastru inchis . Avea parul blond , iar ochii de un albastru deschis precum cerul .
    -Buna dimineata elevi ! Ma numesc Tanasescu Andrei si de azi inainte voi fi dirigintele vostru . Acum v-as ruga sa va prezentati pe rand , fiecare pentru a va cunoaste mai bine .
    In timp ce copii isi spusesera pe rand numele si cateva informatii plictisitoare despre ei , Marius o privea viclean inconinuu pe Simona . Inauntrul lui isi facuse aparitia un sentiment ciudat , insa nu de iubire . Dorea sa o faca a lui insa cu scopul de a-si batea joc de ea cum facuse si in vara.
    Ora de dirigentie trecura extreme de greu , pentru unii copii , pentru altii trecura foarte repede in special pentru cei ce erau prezenti doar cu trupuriile , cu mintea pe alte meleaguri , exact cum fusese si Simona . Toata ora privii pe geamul aburit picaturile de ploaie ce cad pe pamantul rece .
    Aceasta fu trezita de sunetul clopotelului , ce anunta pauza mult dorita de toti elevii . Speriindu-se de sunetul asurzitor , se dezechilibra si fu pe punctul de a cadea de pe scaun . Inchise ochii vazandu-se in mintea ei deja pe jos , insa doua maini calde o prinsera inainte ca aceasta sa atinga podeaua rece
    - Mai nou te sperii de clopotei ?
    - Marius ?! intreba Simona nedumerita . Ce cauti aici ?
    - Nu e evident ? Am venit sa te prind pentru a nu te vedea pe jos . *nu ca nu mi-ar fii placut* Eh…ai grija data viitoare , fata tati . spuse el accentuand mai mult pe ultimele doua cuvinte .
    Simona ramasese in genunchi nemiscata , si total confuza . De ce oare Marius se comporta cu ea asa ? Ce urmarea prin asta ? Multe intrebari ii veneau in minte insa nu le putea gasi pe moment un raspuns clar . Pauza se sfarsii , iar toti copii se reintoarsera la clasele lor pentru urmatoarea ora .
    Pe usa isi facu aparitia din nou dirigentele lor care ii anunta ca sunt liberi pe tot restul zilei si pe a doua zi . Toata clasa izbuncni de fericire . Acesta le impartii orarul pe urmatoarele saptamani , dupa care ii lasa sa plece acasa .
    Alexandra o astepta la usa pe Simona pentru a pleca impreuna spre casa , insa inainte de a iesi pe usa , Marius trecu pe langa ea , provocandui acesteia un fior rece de-a lungul spinarii .
    Dupa cum ii promisese Alex , Simona avea sa doarma la ea in acea seara pentru a nu ramane niciuna singura acasa . Deoarece casa Simonei era in drum , urca repede sa-si ia ceva de schimb . Isi baga intr-un rucsac incapator o pajama mov cu diferite desene roz , o uniforma pentru la scoala si toate cele necesare .
    Terminand de impachetat , pleca , dar nu inainte de a se asigura ca totul este in regula . Inchise usa si se indrepta spre Alex care o astepta nerabdatoare .
    Toata seara cele doua sau uitat la filme ,au ascultat muzica , si au vorbit despre tot felul de lucruri .
    -Apropo Simo-chan , maine ce vrei sa facem ? . Simo-chan ? Tu ma asculti ? Insa fata era cu mintea in alta parte . Simo-chan !!!! striga Alex mai tare pana cand reusi s-o trezeasca din visare pe Simona ,
    -Umm…a scuza-ma Alex , nu eram atenta .
    -La ce te tot gandeai ? intreba fata nedumerita .
    -La tot ce s-a intamplat astazi … simt cum mintea mi-e ravasita in 10 parti si nu pot fii atenta la nimic .
    -Pai atunci ce ar fii sa dormim ? intreba Alex uitandu-se la ceas si observa ca indica ora 2:35 .
    Simona dadu din cap in semn ca este de acord . Stinse lumina si se trantira amandoua in pat , adormind imediat .

    sper sa a placa si iertati-mi greselile -.-" si incepand cu capitolul urmator voi scrie la persoana I [ mai degraba voi incerca ^^" Dragoste pierduta 937263 ]
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Joi Mar 26, 2009 7:59 pm

    Deci.....no comm
    Ce as putea sa comentez?fara greseli...s-au cel putin asa mi s-a parut mie...
    Astept next capitol....Dragoste pierduta 43452
    «lilu~love~anime»
    «lilu~love~anime»
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 13
    Varsta : 31
    Localizare : ...orasul tinerilor curiosi...
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de «lilu~love~anime» Joi Mar 26, 2009 9:10 pm

    ...minunat fic Dragoste pierduta 875480...imi plac personajele...mai ales ca ai pus nume romanesti Dragoste pierduta 16635 ...idea e originala...graseli nu prea am vazut...ai destula descriere, dialog, naratiune Dragoste pierduta 67234 ...imi plac si pozele...se pare ca o sa se petreaca intamplari neprevazute Dragoste pierduta 16635 ...in concluzie ficul e...foarte fain ;)...
    ...abia astept nextul...care sper sa fie cat mai curand
    spor in continuare la scris& see ya!!
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de Aly Joi Mar 26, 2009 9:32 pm

    In sfarsit Dragoste pierduta 805747 macar u postezi, nu ca mine -_-" acum sa revin, chiar imi place capitolul asta Dragoste pierduta 805747 si de cate ori citesc Alex tot cred ca e baiat Dragoste pierduta 44727 Nu mai zic nimic, ca fetele au zis tot Dragoste pierduta 948719 asa k doar gambate si sa pui urmatorul capitol Dragoste pierduta 805747 *chuu* Dragoste pierduta 43452
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Vin Apr 24, 2009 7:46 pm

    imi pare rau ca n-am mai postat insa am avut pana de inspiratie -.-"

    Capitolul III

    Soarele isi trimisera razele blande pentru a ma trezii , avand efect . M-am dat jos din pat injurand printre dinti si am plecat spre toaleta , lasand-o pe Alex sa doarma in continuare .
    Dupa ce mi-am facut toaleta de dimineata si m-am schimbat de pijamaua de seara , luand pe mine o rochita roz pana la genunchi , stransa la baza abdomenului si larga in jos , am tras cu ochiu sa vad daca nu cumva Alex s-a trezit si am coborat la parter pentru a pregati micul dejun .
    In timp ce puneam laptele sa se incalzeasca , Alex se trezii si observand ca nu sunt in camera incepu sa se alarmeze si cobori intr-o viteza la parter .
    -Simo-chan … Simo..chan…Aici erai ! striga ea sarind la gatul meu . Mai speriat de moarte !
    -Pregateam micul-dejun , Alex . am zis eu abtinandu-ma sa nu rad . Hai sa mancam ca presupun ca ti-e foame .
    -Ai dreptate . a zis ea vazand ca incep sa-i chiorlaie matele .
    Pe dupa-amiaza , am iesit cu Alex sa ne plimbam pe dig-ul lacului din apropiere . Ne-am luat fiecare cate o sticla de apa si am inceput sa admiram cerul ce era in mii si mii de culori pret de cateva minute . Un adevarat paradis se afla in fata noastra , insa ma intrebam … oare acest paradis are si ingeri ? Insa toate gandurile mi-au fost spulberate atunci cand mi-am adus aminte ca aveam sa mai cumpar ceva de la magazin . Am inceput sa fugim spre buticul din apropiere , dar spre neatentia mea , am intrat in cineva si am cazut . Am deschis usor ochii iar privirea mea s-a intalnit cu a lui . Se parea ca acel cineva peste care am dat era un baiat . Avea parul brunet , iar ochii de un albastru deschis . Era imbracat cu un tricou negru , pe deasupra avand o vesta alba si un lantisor cu un pandantiv de culoarea ochilor sai . Statea peste mine cu mainile lui protectoare de o parte si alta a capului meu . Am stat asa cateva secunde , insa mie mi se pareau ca sunt chiar minute , ore . Semana perfect cu un inger , trimis din acel paradis ce tocmai il vazusem .
    -Scuza-ma ca am dat peste tine . Te simti bine ? ma intreba el in timp ce-mi intindea mana .
    -Da ma simt bine . am zis eu ridicandu-ma . Simteam deja cum obrajii imi luau foc .Speram ca el sa nu observe roseata ce incepea sa-mi apara pe fata . Eu ar trebui sa-mi cer scuze . Am fost foarte neatenta .Sper sa ma puteti ierta .
    -Nu trebuie sa te iert . A fost si vina mea . Ei bine ne mai vedem trebuie sa plec . Pa-pa frumoas-o !
    Era clar . In momentul in care am auzit “frumoas-o” eram sigura ca sunt rosie mai rau ca un rac . O puteam auzi pe Alex ca nu se mai putea abtine sa nu rada la ce fata facusem .
    Ma impins usor pentru a ma trezii la realitate si ne-am continuat drumul spre magazin .
    Restul zilei n-am facut altceva decat sa ma gandesc la ingerul meu , care din pacate nu-i stiam nici macar numele . Pana si noaptea nu prea puteam adormi . Am stat cateva minute uitandu-ma la lucrurile din camera , iar apoi insfarsit , somnul ma luat in tara viselor . Se facea ca eram intr-o camera , intunecata . Nici pic de lumina nu putea intra . De undeva , dintr-un colt al camerei , se auzea un cantec .Unul foarte ciudat insa placut . Am incercat sa merg in directia de unde se auzea cantecul , dar picioarele mele erau complet impiterite . Ceva sau mai bine zis , cineva ma tinea , nelasandu-ma sa plec. Cand am privit in jos , 2 ochi rosii ca sangele ma priveau . Am inceput sa tip pana si sa ma zbat , insa fara vreun rezultat . M-am trezit speriata , apoi uitandu-ma la fereastra aveam senzatia ca cei doi ochi ma urmaresc . Am incercat sa ignor acest sentiment si am adormit la loc fara sa mai visez ceva .
    A doua zi , m-am trezit la 7:15 pentru a avea timp sa ma pregatesc pentru o zi plictisitoare de scoala . Dupa ce mi-am facut un dus , m-am imbracat cu o fustita neagra si cu o camasa rozalie . Mi-am luat geanta si am plecat spre scoala . Pe drum m-am intalnit cu Alex , care spre surprinderea mea era foarte adormita .
    Ajunse la scoala am fost anuntata ca sunt asteptata pana la cancelarie de catre profesorul de geografie .
    Dupa ce am terminat de vorbit cu dansul , m-am grabit spre clasa fiindca eram in intarziere luand-o la fuga pe holul pustiu . Cand am dat sa trec de coltul holului , am intrat in cineva . Am auzit cu siguranta un *Hei* provenit de la personana respectiva . Vocea aceea imi era foarte cunoscuta .
    -Ma scuzati ! Sunt in intarziere si nu v-am putut observa .
    -Nu-i nimic . a zis el intorcandu-se la mine .
    Era ingerul meu . Pentru o fractiune de secunda credeam ca visez asa ca m-am ciupit de mana sa vad daca ma doare . *Au! Se pare ca nu visez* mi-am zis eu in gand . Zambetul lui era asa de frumos incat nu-mi puteam lua ochii de la el .
    -Ei...esti fata de ieri ! Inveti in aceasta scoala ?
    -D..d..da… . Cuvintele nu-mi puteau iesi pe gura . Eram prea absorbita de privirea lui angelica .
    -Stii cumva unde e clasa IX C ? ma intreba el nedumerit .
    -Pai aceea este clasa mea .
    -Ce coincidenta . zise el zambind larg .
    Adevarat ce coincidenta stranie , insa una placuta . Macar stiam ca imi puteam vedea ingerul in orice secunda .
    L-am condus catre clasa si am intrat. Profesorul ne astepta . M-am asezat in banca in timp ce el se indrepta catre catedra pentru a se prezenta .
    - Copii de azi inainte el va fii noul vostru coleg . Faceti cunostiinta cu Claudiu Davolio .


    Claudiu : https://2img.net/h/i554.photobucket.com/albums/jj427/emotionlessmoon/anime%20boy/anime.jpg

    scuzati greselile de exprimare ><"
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Vin Apr 24, 2009 7:53 pm

    Aolo...ce frumos e claudiu...dar parca mai mult e un demon...Dragoste pierduta 805747:X:X.....astept urmatorul capitol gambate
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de Aly Vin Apr 24, 2009 8:39 pm

    aw Dragoste pierduta 928401 si eu as vrea un inger Dragoste pierduta 928401 superb capitol Dragoste pierduta 805747 incepeti sa faceti niste capitole magnifice? ce aveti ca sursa de inspiratie? TT si eu vreau... oricum, e prea mare coincidenta... se loveste de el de doua ori, si in aceeasi clasa Dragoste pierduta 937263 e tare.. abia astept continuarea... si nu am nimic de obiectat Dragoste pierduta 948719

    Continut sponsorizat


    Dragoste pierduta Empty Re: Dragoste pierduta

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 1:31 am