~Anime Heaven~

Story Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Story Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Story

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Story Empty Story

    Mesaj Scris de Aly Mar Feb 24, 2009 11:17 pm

    Risa si Otani sunt colegi de clasa, amandoi complexati de inaltimea lor: ea e prea inalta el e prea scund.Din acest motiv fiecare e convins ca nu are noroc in dragoste.Ei se imprietenesc si se hotarasc sa se ajute unul pe altul pentru a ajunge la scopul propus: sa-si gaseasca un/o partener/a.Astfel Risa isi aduce una dintre prietenele ei (pe care Otani o placea), iar Otani pe Sukuki (un tip care parea ideal pentru Risa) la o intalnire comuna in speranta ca vor iesii ceva scantei.Din pacate lui Suzuki ii place de prietena Risei, iar ca urmare cei doi (Otani si Risa) raman pe margine.Cu cine vor ramane cei doi in cele din urma nu mai are rost sa spun ca deja e penibil de usor XD.

    Sursa: anime mania
    Rayto
    Rayto
    Membrii
    Membrii


    masculin
    Numarul mesajelor : 37
    Varsta : 31
    Localizare : deep in the shadows^^
    Data de inscriere : 23/05/2009

    Story Empty Re: Story

    Mesaj Scris de Rayto Sam Mai 23, 2009 6:06 pm

    omg sunt happy ca am gasit un topic cu acest anime:xeste unul dintre favoritele mele:xma atrag mai ales fazele comice si modul in care se ''stramba'' personajele:))favorita mea e risa^^

      Subiecte similare

      -
      » Story
      » Story
      » Story
      » Story
      » Story

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 7:16 pm