~Anime Heaven~

Intamplari jenante/amuzante Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Intamplari jenante/amuzante Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+2
...:::Michiyo:::...
..::Nina::..
6 participanți

    Intamplari jenante/amuzante

    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Dum Feb 15, 2009 8:38 pm

    Voua vi s-a intamplat ceva jenant?

    Pai... cand eram mai mica , la scoala , mi se ridica de fiecare data fusta de catre colege , si se intampla ca de fiecare data sa vada si baietii.Sau altadata , am alunecat in supermarket si s-a cam uitat toata lumea la mine . Pe plaja , am gasit o meduza , iar eu curioasa , am pus mana pe ea , iar cand i-am simtit "pielea" aceea asa moale , am inceput sa tip ca isterica pe plaja.
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Dum Feb 15, 2009 8:52 pm

    Pai eu o data m-am certat cu bunica mea si casa noastra era in cerc adica puteai trece prin fiecare camera si balcon fara sa te opresti asa....si eu eram in chiloti si maieu si bunica mea ma alerga cu matura prin toata casa....va dati seama ce penibil a fost...verisoara mea de 15 ani se uiat la noi si radea fara oprire...
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Aly Dum Feb 15, 2009 8:56 pm

    Faze jenante am si eu. XD Cine nu are? Intamplari jenante/amuzante 937263
    Eram in clasa a 10-a parca, sem I, nu mai stiu exact, dar stiu ca eram la scoala. Era o dimineata nu prea placuta, si somnoroasa, si eram cativa in clasa, si vine un coleg pe nume Raul si se vaita catre colegul lui de banca si ala ii zicea ca nu e normal, daca i se infecta si nu stiu ce alte chestii. Bine, nu prea bagam noi de seama, si trec minutele, se suna de fix, suntem toti dar profa nu mai venea. Si vine Raul la colega mea din spate, Adriana, si ii pune ceva pe bluza: era o radasca (si femela pe deasupra). Adriana nu se misca, ala statea la ea pe bluza, si eu ma gandeam ca era falsa, si o iau eu in mana si se prinde cu toate piciorusele alea mici si scarboase ale lui de degetul meu mijlociu de la mana. Si cand am simtit ca se misca am inceput si eu sa urlu ca descreierata prin clasa, in timp ce toti radeau cu pofta de mine. Eu rosie la fata, am dat cu mana pana s-a desprins chestia aia de degetul meu, si m-am pus in banca pana s-a terminat cele 6 ore si m-am dus acasa. Dar desigur, timp de o saptamana, tot de asta au vorbit la scoala. Mai am si mai multe patanii, dar mi-e lene sa mai scriu. XD
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Dum Feb 15, 2009 9:38 pm

    mie mi sa intamplat astazi happy)) ... vorbeam cu prietenul meu la telefon [ el era plecat la un meci de-al unui coleg ] si la sfarsit face " hai pa " iar eu crezand ca a inchis am inceput sa-l imit si cu o voce mai fitzoasa " sunt la meci la Alex...hai pah " iar apoi cand ma-am uitat la telefon inca era deschis apelul . facusem ochii cat cepele insa nu stiu daca ma auzit ... insa sper sa nu...Intamplari jenante/amuzante 334328

    asa si sa va spun si cateva perle happy)) ...
    1. ati mai auzit de bucataria emo cred ca nu ...eh mai nou in loc de bucataria etno asa zic happy)
    2. da-mi picioarele --> in loc de pantalonii
    3. du tomberonu in baie Intamplari jenante/amuzante 44727 --> in loc de du cosul cu rufe in baie happy))
    4. eram la Mc si mama nu stia ca's acolo ... si am sunat ca sa ma duc sai iau stafide >>" ... si ma intrebat unde sunt ..eu : in parc ... ea : bne hai sa te duci sami cumperi ... termin de vb cu ea si o iau la fuga cu colegamea ... spre tranvai [ era sa ma calce si masina ><" ] ii fac eu : tiai pus hamburgerul in frigider Intamplari jenante/amuzante 44727 ... la care ea ..poate in ghiozdan .. eu da da ... ajungem pe la jumatea drumului ea tai ca mi se zdruncina puiul in burta ... eu daca era altcnv aici credea altcv ... adik k are copil Intamplari jenante/amuzante 44727) ... dar ea se referea la puiul din hamburger Intamplari jenante/amuzante 44727

    si mai am dar sa-mi amintesc Intamplari jenante/amuzante 44727
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Lun Feb 16, 2009 3:37 pm

    Asa.....mi-am amintit altceva...vara trecuta stateam in Baneasa la bloc si in spatele blocului erau 2 casa.Un locuita de niste oameni si un caine si cealalalta casa era goala.Eu si cu niste prieteni ne-am gandit sa mergem in spatele casei, ca acolo nu ne vede nimeni si e si iarba verde.Toti stateau dupa colt numai eu am iesit pe iarba si am inceput sa dansez.Prietenii mei radeau de mine de nu mai puteau si eu ma miram de ce.Din casa cealalalta, se uita proprietarul casei la mine cum dansam.Si de atatea ori ne-a amenintase ca ne duce la politie daca mergem in spatelei acelei case.M-am rusinat si am vrut sa plec, dar cum intre case nu exista gard, cainele aceluia a venit dupa mine si m-a fugarit toata curtea dus si intors de cateva ori.Cand am scapat de el am jurat ca nu o sa ma puna Sfantul sa intru acolo din nou.
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de SasuSaku Mar Feb 24, 2009 4:03 pm

    Dure faze..bietele de voi Intamplari jenante/amuzante 937263

    Acum catziva ani buni..vreo 2-3 poate shi mai mult..ma rog nu kred Intamplari jenante/amuzante 937263...dupa paste adika dupa ce au fost baietzii la stropit..ma duk sa fak un dus bine-meritat...shi cand ies de sub dus..ies din baie infasurata doar in=trun prosop care imi venea de putzin mai jos de gat shi pana deasupra genunchiului cu destul de mult..shi cand sa ies..in sufragerie il vad pe cumpu meo vecin ca sta la masa... What? am krezut ca turb..eo doar intr-un prosop shi el in fatza mea Sunt mort Ud ....X(Intamplari jenante/amuzante 130124 porma mo mai shi "stropit" cum se zice...in PROSOP X(X(X(X(Intamplari jenante/amuzante 130124 nu kred ca va putetzi inchipui ce najpa a fost,...Intamplari jenante/amuzante 22439


    Inka in vara asta..cand am fost la bunicii mei...am facut baitza cu o prietena in piscina..adika nah nu baie..ca aveam costume de baie..da ne balaceam ne distram de minune...shi la un momendat o apuka pe prietena mea sa intrebe de cn imi place sa sa zik ca vai nu-i zice ea la nm..shi ma apuk sa zik ca imi place de respectivu shi ce dolke ii shi cat de mult il pot admira pt ca este asa dedragutz cu fratele sau mai mik shi sacaitor shi etc...shi cand sa ma intork ca ma striga-se bunica...il vad in spatele meu:shocked: ..toata am inrosit...dupa care...a venit shi el cu noi shi ne zisese ca auzise tot..absolut tot Sunt mort gandeam eo.. ||| ma simtzeam asa de prost...cand ma gandeam ca am spus TOT :(


    Ehh mai sunt cateva dure shi bune Intamplari jenante/amuzante 937263 mda nu am chef sa le scriu akum Intamplari jenante/amuzante 948719
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Aly Mar Feb 24, 2009 5:22 pm

    Mai mi-am adus aminte de inca o pozna care nu a fost chiar asa de linistita, dar noh tot a fost ceva, incat am zis ca nu mai ma duc la scoala o saptamana Intamplari jenante/amuzante 312631
    Eram in clasa a 9-a si cum era pauza, colega mea de banca a zis daca ma duc cu ea pana jos [noi fiind la et 1] si am zis ca da. In usa erau 3 baieti: doi din clasa noastra si unul din a 11-a. Nu aveau ce fac si si-au gasit de stat in usa -_-" Iese Alina [fosta colega de banca] si dau sa ies si eu, si nu observ ca idiotul din 11-a mi-a pus piedica, si dau sa cad, ca norocul ca nu am cazut, dar am facut o pirueta de toata groaza, incat toti care au fost pe coridor, au vazut faza si au ras cu pofta, pana ce am intrat in clasa. Dar culmea, ca si Alina radea in loc sa ii zica vreo doua lui ala... Dar asa a fost sa fie, dar ce sa zic ca si ea a patit foarte multe Intamplari jenante/amuzante 44727 am sa zic alta data cand am chef Intamplari jenante/amuzante 948719
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Mier Feb 25, 2009 6:42 pm

    Deci.....acum vreo 2 ani, locuiam cu bunica...si ea e cam dusa....ca sa spun asa, si eu m-a schimbam si in acelasi timp ma si certam cu ea.Am inceput sa ii intorc vorba si atunci s-a suparat rau, a luat matura si a inceput sa ma alerge prin casa.La noi casa venea incerc....vene, balconul, sufrageria, holul, camera si iar balconul si tot asa....m-a alergat de nu stiu cate ori in cerc, de am crezut ca am inebunit si faza penala e ca balconul nostru nu era acoperit si eu alergam pe el in chiloti si maieu....-.-".....verisoara mea "dulce" statea si se uita la noi razand in truna.Lucrurile s-au linistit cand m-am ascuns in baie.....=.=....TT.TT
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Vin Feb 27, 2009 4:15 pm

    Astazi am facut cu colegii mei lista de perle din ultimul timp ^^ :

    1.mi-am scos teava din ochi
    2.s-ar in 3 picioare
    3.ne uitam la piscaso
    4.ne dam cu derdelusul
    5.Hassan Passan
    6.a la me : Intamplari jenante/amuzante 454298 "Salbaticul Voda e-n zale si-n fiare" Intamplari jenante/amuzante 44727 in loc de fier Intamplari jenante/amuzante 937263
    7.dinte pauza , lipsa gaura
    8.iti dau o palma cu piciorul
    9.Atentie ! Peste rau !
    10.ala profa de franceza Intamplari jenante/amuzante 937263 : data viitoare dam text ! [in loc de test Intamplari jenante/amuzante 44727]
    11.matusa mea este grivita .
    12.prajitura musuroi de albine
    13.ala me Intamplari jenante/amuzante 948719 : "iese Remus , intra eu "
    14.sare-te ca te prind
    15.colegul meu cu ochiu-n mana Intamplari jenante/amuzante 937263
    16.ala Oana in ora de geografie ... citea un text si in loc de panorama era sa zica panarama Intamplari jenante/amuzante 937263 [ sper sa nu se supere cnv ca am zis acel cuvant Intamplari jenante/amuzante 454298 ]
    17.intr-o seara ma certam cu Oana ... da la care fac eu: "cum sa nu ...si vaca face mac mac " ...a doua zii la scoala da sa-i povesteasca unei colege si in loc de "vaca face mac mac " a zis "maca face vac,vac " Intamplari jenante/amuzante 44727

    cam atat daca mai imi amintesc sau daca mai zic colegii mei vreo perla dau edit Intamplari jenante/amuzante 937263
    Hana-chan
    Hana-chan
    ..::CrAzY~StAr::..
    ..::CrAzY~StAr::..


    feminin
    Numarul mesajelor : 178
    Varsta : 28
    Localizare : Undeva, printre luminitele calculatorului
    Stare de spirit : Fericita, deprimata, zambitoare, trista etc.
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Hana-chan Vin Feb 27, 2009 5:02 pm

    1, In tramvai stateam nu stiu cum cu mana...si,cand sa coboram mi s-a blocat cotul intre perete si teava de care ne tinem.....ehhh era sa plece tramvaiu...matusa striga sa ies...nu stiu cum naiba da am reusit sa-mi scot mana si dupa ce ies din tramvai incep niste babe cu gura: De ce nu esti cuminte? Uite ce-ai patit dacaesti rea.....

    2.Eram suparata pe finul meu...sii ce fac eu? Ma dau suparata ma dau dura dar ii daram sticla cu suc din neatentie pt ca stateam cu nasul prea pe sus....Nu stiu daca ma credeti da am facut vreo 4 plecaciuni duca care i-ar m-am imbufnat Intamplari jenante/amuzante 937263

    3.Asa..un tip....venise cu prietena...si zice: Simona si raspundem amandoua dupa care ne uitam ciudat una la alta...ca sa descopar ca si pe ea o chema Simona si ma tembelizat amintitndu-mi mereu....

    4.Mai de mult am fost la nunta varului meu....Si ce redeti ca fac? Vad artificii si pentru a le privi mai bn ma ruc pe un ghiveci si ala nu avea suport patratos ca sa stea si oval si cad direct in florile alea care erau... TRANDAFIRI. Cu exceptia faptului ca mi-am rupt dresul si m-am murdarit si m-a certat mama si m-am pricopsit cu o durere si julituri, si acum un vecin care a fost si el la nunta imi zice: Fi atenta la trandafiri.... In prima luna dupa nunta nu ma mai apropiam de trandafiri Intamplari jenante/amuzante 937263
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de SasuSaku Lun Mar 02, 2009 5:05 pm

    1. Tocmai astazi...am iesit cu fetele afara in curte defapt am mers pe terenul de sport..am trecut de terenul de fotbal shi de alergat shi este terenul de baschet..shi langa teren sunt mai multe banci cu spatarele askutzite deci partea de sus..shi eo...m-am cocotzat pe aia shi am facut cumpana...shi m-am tzinut umpik cu o mana de colega mea ( Cyntia ) shi o venit un dobitoc shi o impins-o shi asta o cazut shi mo miscat shi am cazut jos in zapada >.< deci de pe cumpana am cazut una...de shi acuma ma doare poponetzu ---_---" shi tamtalau care o impins-o pe colega mea radea in hohote...nesimtzitu... --_--":|
    Hana-chan
    Hana-chan
    ..::CrAzY~StAr::..
    ..::CrAzY~StAr::..


    feminin
    Numarul mesajelor : 178
    Varsta : 28
    Localizare : Undeva, printre luminitele calculatorului
    Stare de spirit : Fericita, deprimata, zambitoare, trista etc.
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Hana-chan Lun Mar 02, 2009 5:43 pm

    Perle ale unei colege...
    1.Pestele are un cap care se termina cu doua buze mari cu care saruta pestoaica si ea ramane insarcinata
    2.Broasca este voluminoasa pe burta adica e grasa!
    3.Pestoaica care depune icre se numeste icreana
    Asta e o perla de-a mea:
    -Ma duc sa-mi tund dintii -->si de aici tot colega cu primele perle a inventat: Dentofris(dento->dantura; fris->frizer)
    Si ce-mi face mie tot colega asta?
    Ma dau pe spate catre o colega(alta Intamplari jenante/amuzante 948719 ) si aia imi i-a capul si imi zice sa stau in poala ei ca altfel ma omoara...Stateam si colega(aia cu perlele si dentofris-ul Intamplari jenante/amuzante 937263 ) vine si ma trage si-mi zice sa mergem la cabinet si ma face sa cad de pe banca de parca dormeam pe jos.... Intamplari jenante/amuzante 937263 .Ea e My Best Friend si nu mapot supara pe ea chiar daca mi-a aruncat gume in cap,mi-a dat la caiete tot acolo in cap....Ehhh ce vremuri Intamplari jenante/amuzante 937263
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Aly Lun Mar 02, 2009 7:45 pm

    Sa vedem, patanie care era sa se intample azi... Iesim de la ore, eu cu Claudia, colega mea de banca si prietena mea, si la ce soare era afara, ma dureau ochii ingrozitor, si am inchis ochii k nu vedeam bine, si nu vad pe unde merg, si era sa intru intr-un cos de gunoi, noroc ca nu era mare, era mic si noroc din nou ca m-am tras la timp Intamplari jenante/amuzante 937263 dar era sa o patesc. XD

    si o perla, k pe restul nu le mai stiu -_-"
    -genul epic e o specie literara pe cale de disparitie

    [EDIT]
    Am patit-o ieri, cand am fost cu Claudia, pana in oras. Intram in magazin, si Claudia vorbea la telefon cu Bianca, iar noi ne uitam prin produsele care erau pe acolo. Bianca vorbea la telefon cu Cludia fiindca ea cum e de pe sate, merge cu ocazie acasa, si s-a suit la unu in masina, si i-a fost frica de el Intamplari jenante/amuzante 937263 . Dar sa revin, Claudia s-a saturat de ea si mi-o da mie sa vorbesc cu ea. Nu prea stiam ce sa zicem, ca am vorbit deja cu ea la telefon de cateva minute bune >.< si am inceput sa zicem prostii, cum ar fi ca ea s-a certat cu mama ei in dimineata aia, si ca a fost la ea in camera, iar eu fac: "daca nu o vrei la tine in camera, arunca si tu cu ceva in ea! ia o perna, si da dupa ea" ea la telefon face: "ceva mai tare nu e bine?", eu fac: "o veoza, arunca in ea cu o veoza" si faza era ca eu inca eram in magazin, si era plin de lume, si toti care ma auzeau, radeau cu o pofta de mine, eu toata rosie la fata nu am stiut cum sa inchid si sa ies mai repede afara. Dar norocul meu, e ca a inchis ea si am scapat, dar totusi, a fost penibil, or fi zis aia ca nu sunt normala, daca am asa ganduri. XD
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Dum Mar 08, 2009 8:46 pm

    oke m-am gandit sa va povestesc ce am patit eu ieri la botez Intamplari jenante/amuzante 937263
    Pentru prima oara in viata mea am purtat tocuri ,mari, toata ziua ...si nah daca nu eram obisnuita mi-a fost frica ... toata ziua n-am patit nimic pana seara Intamplari jenante/amuzante 937263 la restaurant [ aveam inchiriat etajul 1 ] vara'mea ma rugat sa mergem pana afara , iar mesele erau acoperite de fetze de masa din material alunecos , ce se intindea pana jos ... cred ca va-ti dat seama ce a urma -__-" ... cand am dat sa ma ridic ... ZBANG ! am alunecat de acel material si .. POC ! am plonjat pe jos T-T ... faza nasoala e ca eram si-n rochie Intamplari jenante/amuzante 312631 noroc ca nu s-a vazut ceva ... a fost foarte penibila faza .. iar apoi toata lumea imi zicea ca sa nu ma apuc sa ma marit [ asa se zice cica Intamplari jenante/amuzante 22439 ] si incepea sa rada -__-"
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Sam Apr 04, 2009 3:02 pm

    Eram in ora de religie si stateam in banca cu o fata Dana care avea la ea un aparat foto.Am pus mana pe el si am inceput sa fac poze...l-am invartit pe totate partile pana mi-a venit mie rau.Banca noastra era fata in fata cu catedra....cand sa dau sa pun aparatul in banca...mi-a cazut din mana si direct in fata catedrei a aterizat...
    Profu:Ce ti-a cazut
    Un coleg:Domnu' profesor...era o conserva de peste
    Clasa: Intamplari jenante/amuzante 44727
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    ° Lollipop maniac °™
    ° Lollipop maniac °™


    feminin
    Numarul mesajelor : 706
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Joburi/Distractii : gfx.music.art
    Stare de spirit : sunt bene =] cum as putea fi ? XD
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Mar Apr 14, 2009 9:54 pm

    dah nu'l voi uita niciodata pe Cristi " Domnu' si-a adus pateu la scoala happy)Intamplari jenante/amuzante 44727 "
    am 2 perle noi :
    - Izvorul minciunilor Intamplari jenante/amuzante 937263
    - Teorema lui Pitales Intamplari jenante/amuzante 44727
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Aly Mar Apr 14, 2009 11:38 pm

    lol Intamplari jenante/amuzante 937263 tare perle Intamplari jenante/amuzante 937263

    Acum e randul meu sa scriu... mi-am adus aminte de acesta intamplare, acum ca vine Pastele Intamplari jenante/amuzante 937263 a fost super jenant Intamplari jenante/amuzante 312631 nu mai vreau sa patesc niciodata. Dar noh, a fost si amuzant dar si jenant.

    A fost anul trecut sau acum doi ani Intamplari jenante/amuzante 278339 de Paste. Eu imi pusesem telefonul pe mut, ca sa nu sune in biserica, si am stat cu o prietena de-a mea pe acolo. Eram ba pe afara, ba inauntru. T.T Si am decis sa stam putin inauntru, sa mai auzim si noi ce zice popa. Si nu stiu cum, ceasul de la telefon era setat pe ora 00:00. Chiar la miezul noptii, dar oricum, nu ma gandeam ca se va intampla una ca asta: era ora 12 si incepu ceasul sa sune, si nu era o melodie oarecare, era un sunet polifonic, cu vocea unei pisici. Faza tare era ca a sunat chiar in biserica, si cum "mieuna" telefonul, astia se uitau prin biserica si ziceau: "E pisica in biserica" "Unde e?" "Cautati nenorocita aia de mata!" Eu fugi afara, si m-a pufnit un ras ca nu mai puteam. Dar m-au vazut niste colegi de cls si au zis k nu e nici o mata prin biserica. Atunci a fost jenant, mai ales k imd apoi m-am dus sa ma ascund undeva. Dar cand am plecat acasa, pe drum i-am povestit bunicii, si a ras cu o pofta, k a crezut k nu mai ajunge acasa Intamplari jenante/amuzante 937263 Dar uite k am ajuns, si ai mei au ras la fel de mn Intamplari jenante/amuzante 937263 asta e... sper sa nu se mai intample Intamplari jenante/amuzante 312631
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Dum Mai 03, 2009 7:22 pm

    Cateva perle noi:
    -Sarmale in foi de barza Intamplari jenante/amuzante 937263
    -Luna la apus Intamplari jenante/amuzante 44727
    -Maseaua din fund Intamplari jenante/amuzante 937263
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Aly Dum Mai 03, 2009 9:01 pm

    Intamplari jenante/amuzante 937263) tari perlele... sa mai scriu si eu ceva XD

    1. De cand si-a luat ochelari nu mai aude Intamplari jenante/amuzante 44727
    2. Suntem in Intamplari jenante/amuzante 696396 2009.04.28 Intamplari jenante/amuzante 937263 [ziua, luna, anul XD]
    3. Genul epic se exprima prin gen Intamplari jenante/amuzante 937263)

    Toate sunt spuse de colegii mei, dar la cate zic, imi e dificil sa le tin minte Intamplari jenante/amuzante 937263
    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Lun Mai 04, 2009 4:10 pm

    Am revenit cu noi perle Intamplari jenante/amuzante 937263
    -Vopsea de dinti
    -Lumea e un snaks
    -Suc in cutie de lemn:))
    -Sa te iesi pe hol-facuta de mine Intamplari jenante/amuzante 937263Intamplari jenante/amuzante 44727
    -[tot de mine]Prostule![un baiat]M-ai chemat?Intamplari jenante/amuzante 937263
    -Sapunul face bucle Intamplari jenante/amuzante 937263
    -Hai sa-mi trag....o masa in cap Intamplari jenante/amuzante 937263
    -Bogot ma imbat[Bogot vine de la Bogota capitala Columbiei]Intamplari jenante/amuzante 937263
    -Montevideo[capitala lu' Uruguay] s-a transformat in multe vite:))
    SasuSaku
    SasuSaku
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫
    ♫♪♥Bغbغ Mί©™♥♪♫


    feminin
    Numarul mesajelor : 468
    Varsta : 30
    Localizare : Prin zona :D ce-i sigur e ca de pe Terra
    Stare de spirit : Buna shi nebuna :))
    Data de inscriere : 05/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de SasuSaku Sam Iul 18, 2009 9:07 pm

    Oke, sunt kateva ji pe la noi Intamplari jenante/amuzante 44727
    1..cireasa maghiara Intamplari jenante/amuzante 44727) [kand voiam sa zik cireasa rosie :-", ji era vb ji de maghiari Intamplari jenante/amuzante 44727]
    2. teoreme drastice
    2..plesteme Intamplari jenante/amuzante 44727(in lok de blesteme)
    3..visina de pe tort
    4..paralelitited Intamplari jenante/amuzante 44727
    Hana-chan
    Hana-chan
    ..::CrAzY~StAr::..
    ..::CrAzY~StAr::..


    feminin
    Numarul mesajelor : 178
    Varsta : 28
    Localizare : Undeva, printre luminitele calculatorului
    Stare de spirit : Fericita, deprimata, zambitoare, trista etc.
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Hana-chan Dum Oct 18, 2009 6:21 pm

    Cateva perle spuse: Am inghetat si unde nu trebuie.
    Ce am inteles: Limba lui Creanga... --> Umbla creanga.
    EU am inceput propozitia: Proprietatile sunt insusirile caracteristice metalelor de asi...
    Prietena mea a terminat-o: pastra starea de agregare.

    Asta a fost la fizica: Profa: Deci doi copii trag de un copac in directii diferite...
    EU: Dar ce-au cu bietul copac? Saracul.. ar trebui dus la spitalul copacesc.

    Continut sponsorizat


    Intamplari jenante/amuzante Empty Re: Intamplari jenante/amuzante

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 10:04 pm