~Anime Heaven~

Istoricul Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Istoricul Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


    Istoricul

    ...:::Michiyo:::...
    ...:::Michiyo:::...
    †•Porcelain Doll•†
    †•Porcelain Doll•†


    feminin
    Numarul mesajelor : 799
    Varsta : 29
    Localizare : Sub birou :))
    Joburi/Distractii : Muzica si Dans....
    Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna....dar vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
    Data de inscriere : 11/02/2009

    Istoricul Empty Istoricul

    Mesaj Scris de ...:::Michiyo:::... Sam Feb 14, 2009 5:29 pm

    Fetele Bravo caracteristicile unei tinere de sex masculin student numit Yukinari Sasaki care a fost dezlânat şi hărţuiţi de către fete, până la punctul că a dezvoltat o reacţie alergică, de rupere în urticarie ori de câte ori vine în contact cu o femeie. One day, when he comes back from school, he falls into his bathtub and is transported to "Seiren", a mysterious world with a mostly female population. Într-o zi, când s-a întors de la şcoală, el se încadrează într-sa cada si este transportat la "Seiren", o lume misterioasă, cu o în cea mai mare parte a populaţiei de sex feminin. While Seiren is featured in several episodes, the majority of the series takes place in Japan. În timp ce Seiren este figurat în mai multe episoade, cea mai mare parte a serii are loc în Japonia.
    http://www.lolitron.org/pictures/bravo2nd1300.jpg

      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 3:32 am