~Anime Heaven~

Kikuri Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Kikuri Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


4 participanți

    Kikuri

    Yuu-chan
    Yuu-chan
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 34
    Varsta : 29
    Localizare : Ala, bala, portocala ~.~ is de aici...nup...de acolo...sau mai bine...de dincolo xD
    Data de inscriere : 03/02/2009

    Kikuri Empty Kikuri

    Mesaj Scris de Yuu-chan Vin Feb 06, 2009 12:00 pm

    Cum vi se pare Kikuri? Vi s-a schimbat parerea fata de ea pe parcursul episoadelor? Daca da, in ce mod (pozitiv sau negativ)?

    Ei bine, trebuie sa recunosc ca la inceputul celei de-a doua serii, m-a exasperat la culme fata asta. Mi s-a parut prea rasfatata si facea numai ce vroia ea. Insa imi place ca de cele mai multe ori se supune spuselor Enmei Ai. Pana la urma nu m-a mai enervat, mi s-a parut amuzanta prin felul ei de a fi. Sincer, ce-mi place cel mai mult e atunci cand nu poate sa faca ce vrea ea sau cand se enerveaza (stiu ca am o minte diabolica).
    Rayto
    Rayto
    Membrii
    Membrii


    masculin
    Numarul mesajelor : 37
    Varsta : 31
    Localizare : deep in the shadows^^
    Data de inscriere : 23/05/2009

    Kikuri Empty Re: Kikuri

    Mesaj Scris de Rayto Sam Mai 23, 2009 6:17 pm

    e simpatica si amuzanta:)):))si recunosc ca zeul iadului are o tehnica de actorie nemaipomenita...sa joace atat de bine rolul unei fetite neastamparate...totusi kikuri nu e deloc inocenta ...adeseori lasa impresia ca stie mai multe decat lasa sa se vada si din acest motiv o cred mai inspaimantatoare decat enma ai fiindca este imprevizibila...ma intreb daca ai stia cine e de fapt kikuri??Kikuri 278339
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Kikuri Empty Re: Kikuri

    Mesaj Scris de Aly Sam Mai 23, 2009 7:03 pm

    ei bine, eu cred ca atunci cand era posedata, avea momente cand era chiar ea insasi, si era doar din cand in cand diabolica, si recunosc ca nu o suportam nici eu la inceput Kikuri 937263 dar apoi in sezonul trei chiar mi-a placut de ea XD si acolo se mai vede niste laturi rele atunci cand vorbeste cu slujitorii lui Ai... dar e chiar simpatica Kikuri 696396
    Rayto
    Rayto
    Membrii
    Membrii


    masculin
    Numarul mesajelor : 37
    Varsta : 31
    Localizare : deep in the shadows^^
    Data de inscriere : 23/05/2009

    Kikuri Empty Re: Kikuri

    Mesaj Scris de Rayto Sam Mai 23, 2009 7:05 pm

    plus ca e adorabila cand doreste sa fie fata iadului si se supara k alteia ii e menit sa aiba postul:))
    Clever Sleazoid
    Clever Sleazoid
    Mazohyst Of Decadence~
    Mazohyst Of Decadence~


    feminin
    Numarul mesajelor : 371
    Varsta : 31
    Localizare : 「Crying Field」
    Joburi/Distractii : J-Rock
    Stare de spirit : ~nya nya o(≧∀≦)o
    Data de inscriere : 12/07/2009

    Kikuri Empty Re: Kikuri

    Mesaj Scris de Clever Sleazoid Lun Iul 13, 2009 9:33 am

    ~Kikuri [cred ca asa o cheama] apare in al 2-lea sezon insa pe mine ma enerveaza la culme...
    Este cel mai enervant personaj si nu stiu e enigmatica ciudata si nu stiu ma enerveaza pur si simplu. Nu prea imi plac mie copii mici si din acest motiv nici acest personaj.
    Plus ca ma enerveaza pentru ca ii va lua locul lui Ai dupa ce aceasta va fi omorata in episodul 26 din a doua serie.

    Continut sponsorizat


    Kikuri Empty Re: Kikuri

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Sept 22, 2024 3:32 am