~Anime Heaven~

Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


2 participanți

    Ce parere aveti despre Sailor Moon manga?

    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Empty Ce parere aveti despre Sailor Moon manga?

    Mesaj Scris de Aly Joi Sept 10, 2009 12:56 am

    Cum zice si titlul: Ce parere aveti?

    Ei bine, am fost chiar curioasa cand am vazut ceva amv-uri, si ma gandeam, sa ma apuc de SM manga... dau sa caut, si am ramas oarecum Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? 542802 surprinsa sa zic asa... de ce? simplu: ma asteptam sa fie inca ongoing -sa zicem- si sa fie destul de lunga, dar cand am cautat am vazut ca are doar 18 volume sa zic asa... si ceva parti extra. Chiar am ramas surprinsa, fiindca odata ce animeul e asa de lung, eu ma asteptam ca manga sa depaseasca toate asteptarile, dar uite ca nu e asa.
    Eu am ramas oarecum dezamagita, si totusi, nici nu ma apuc de ea fiindca nu are rost.

    Dar pentru cei ce au citit/observat vreau sa le aflu parerea.
    Serena C.C.
    Serena C.C.
    Lelouch addicted <3
    Lelouch addicted


    feminin
    Numarul mesajelor : 325
    Varsta : 31
    Localizare : Anime City
    Stare de spirit : in love :X
    Data de inscriere : 02/02/2009

    Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Empty Re: Ce parere aveti despre Sailor Moon manga?

    Mesaj Scris de Serena C.C. Joi Sept 10, 2009 9:48 am

    Uhm, eu ma apucasem de ea mai demult.Si nu e ongoing, uita-te pe mangafox ca e toata.
    Ce pot zice, e usor diferita de anime la inceput, insa am inteles ca SM Star e super diferita de anime Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? 278339?.Imi place mai mult stilul anime decat manga, dar cred ca am sa o termin eu candva Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? 937263
    Anyway sunt 18 volume, insa primul capitol spre exemplu are 124 de pagini.Nu ma pricep la manga, insa din ce am mai citit eu, rar drepasesc 55 (si nu ma refer la one-shoturi)

    So, asta e parerea mea.
    Aly
    Aly
    ~:Yaoi Maniac:~
    ~:Yaoi Maniac:~


    feminin
    Numarul mesajelor : 1096
    Varsta : 33
    Localizare : Arad
    Joburi/Distractii : Anime of course :&gt;
    Stare de spirit : -d(OwO)b-
    Data de inscriere : 03/01/2009

    Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Empty Re: Ce parere aveti despre Sailor Moon manga?

    Mesaj Scris de Aly Vin Sept 11, 2009 7:54 pm

    Sere, eu ziceam ca ma asteptam sa fie ongoing XD dar nu e... normal. Si oricum, animeul e mai bun decat manga, si chiar nu am observat cate pagini are asa ca nici nu ma voi apuca de ea asa ca spor celor ce vor sa citeasca, si felicitari celor ce au citit.
    Serena C.C.
    Serena C.C.
    Lelouch addicted <3
    Lelouch addicted


    feminin
    Numarul mesajelor : 325
    Varsta : 31
    Localizare : Anime City
    Stare de spirit : in love :X
    Data de inscriere : 02/02/2009

    Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Empty Re: Ce parere aveti despre Sailor Moon manga?

    Mesaj Scris de Serena C.C. Vin Sept 11, 2009 11:00 pm

    Aha, well scuze, dar cun sa mai fie on-going daca anime-ul e din '92? Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? 948719.Eu nu ma asteptam, acum nu stiu.Anyway daca am facut off-topic sorry.

    Continut sponsorizat


    Ce parere aveti despre Sailor Moon manga? Empty Re: Ce parere aveti despre Sailor Moon manga?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 3:30 am