~Anime Heaven~

Negru Vs. Rosu - Pagina 2 Kayowelcome

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

~Anime Heaven~

Negru Vs. Rosu - Pagina 2 Kayowelcome

~Anime Heaven~

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bun venit pe forumul nostru! (~>Anime Heaven<~)! Pentru a va face o impresie despre ce va ofera forumul nostru, aruncati o privire prin forum, iar daca va place ce vedeti, inscrieti-va! Celor deja inscrisi, va uram distractie placuta!


+5
Ino-chan
SasuSaku
Aly
Polaris
..::Nina::..
9 participanți

    Negru Vs. Rosu

    black and white
    black and white
    Membrii
    Membrii


    feminin
    Numarul mesajelor : 5
    Varsta : 26
    Localizare : in camera mea.....
    Joburi/Distractii : lene profunda,asculatatul melodiilor si handball
    Stare de spirit : lene...ambitioasa...rea....distanta
    Data de inscriere : 30/07/2010

    Negru Vs. Rosu - Pagina 2 Empty Re: Negru Vs. Rosu

    Mesaj Scris de black and white Sam Aug 21, 2010 10:32 pm

    heyyy...am aterizat si yo p aici...vreau next si plzzz sa ii se intample si ceva frumos sa scape de toate aceste probleme...plzzzzz Hi What? Negru Vs. Rosu - Pagina 2 870575
    Sho-Yo
    Sho-Yo
    Membrii
    Membrii


    Numarul mesajelor : 1
    Varsta : 27
    Data de inscriere : 03/06/2011

    Negru Vs. Rosu - Pagina 2 Empty Re: Negru Vs. Rosu

    Mesaj Scris de Sho-Yo Vin Iun 03, 2011 7:32 pm


    Buna,Hi
    Ti'am citit fic'ul demult, in vremuri demult apuse dar eram noua in aceast lume a fic'ului si nu aveam cont'uri pe nici un forum. Acum pot sa spun ca sunt cat de cat specialtizata in cest domeniu si am facut multe vizite in speranta ca poate o sa gasesc continuarea dar sperantele mi'au fost naruite de fiecare data. Oricum o sa'ti comentez fic'ul per total. Descrierea te descurci minunat cu ea, descrii fiecare lucru, cu lux de amanunte si asta mi plashe, actiunea nu a fost grabita in nici un capitol. Dialogul nu am vazut sa fie niciodata in excest sau sa fie sec. Renee... acest nume este foarte frumos si ideea fic'uluui este originala si foarte frumoasa iar acest personaj... are o viata trista. Josh este ca un inger ce a intrat in viata ei si sper sa o faca fericita. Sentimentele le descrii foarte bine si cu lux de amanunte. Cum se simte, mimica, infatisarea persoanelor din jur, simt tot de parca as fi in acel loc, in acel moment si intru in pielea personajului. Ii simt trairea. Deci te rog sa pui continuarea deoarece eu chiar imi doresc sa vad ce se mai intampla.
    Daca te gandesti sa o pui te'as ruga sa ma anunti caci sunt foarte nerabdatoare sa'mi delectez ochii cu celalalt capitol, care poate se va afisa si pe strada mea.
    Sper sa pui continuarea si iti mai spui inca odata ca acest fic si desi nu este unul naruto este cel mai frumos fic facut vreodata, cu personaje create de tine. Eu spun asta deoarece nu'mi plac fic'urile care nu au personaje din naruto dar pe acest fic in ador Please
    ..::Nina::..
    ..::Nina::..
    Administrator
    Administrator


    feminin
    Numarul mesajelor : 418
    Varsta : 29
    Localizare : Pe scaun
    Joburi/Distractii : Bla-Bla
    Stare de spirit : ~=.=~
    Data de inscriere : 04/02/2009

    Negru Vs. Rosu - Pagina 2 Empty Re: Negru Vs. Rosu

    Mesaj Scris de ..::Nina::.. Dum Iul 03, 2011 4:05 pm

    Ei bine, ma bucur mult ca va placut. Negru Vs. Rosu - Pagina 2 937263
    Cat despre continuare, sincer, m-am apucat de alte ficuri si nu stiu daca as putea sa va ajut cu ceva.
    In fine. In momentul de fata am o asa-zisa continuare, dar este scrisa pe timp de "criza"... fara pic de inspiratie, si este total aiurea. :]
    Daca totusi vreti sa vedeti continuarea aceea, ma puteti contacta astfel: Cafenea -> Id-urile voastre -> al 3-lea id al meu

    Continut sponsorizat


    Negru Vs. Rosu - Pagina 2 Empty Re: Negru Vs. Rosu

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 5:28 am